Skip to main content

Redakcja... czas zacząć

portret użytkownika witold k

Witam

Pozwoliłem sobie założyć grupę roboczą "Redakcja". Znaczy się wpisać do niej: Jolę Lgocką, Piotra Korzeniowskiego i mojego starego współpracownika współzałożyciela Piotra Majchera.

Słuchajcie. Coraz częściej w kontaktach na portal ukazują się rożne dziwacznie sytuacje. Bywają problemy, które chciałbym omówić, choćby poinformować.

Dalej. Mamy zapisane, określone zasady ideowe, regulamin, czasem pojawiają się sprawy wyrastające poza ten określony mundurek.

No i najważniejsze. Musi być zespół osób, który poprzez stały cykliczny kontakt będzie nasiąkał tymi samymi sprawami - ich oceną. Tak żebyśmy znali ocenę zaistniałej sytuacji i mówili ustalonym głosem.

Proszę ustosunkować się mojej prośby o przystąpienie do Redakcji. Znaczy przyjąć pewien obowiązek lub nie... Także ewentualnie zaproponować kolejne osoby.

Widziałbym pracę zespołu na tej grupie, oraz cyklicznych spotkaniach w realu. Pracę Redakcji nie wieszamy na portalu. Jedynie ewentualne komunikaty czy oświadczenia.

Proszę o odpowiedź i propozycje. Po pierwsze czy publikujemy Komunikat o powołaniu i składzie Redakcji. Nie będę miał żalu, jeśli ktoś z Was odmówi.

witold k

23 stycznia 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Apeluję

portret użytkownika witold k

do Piotrów o odpowiedź na moją prośbę o wejście w skład redakcji. Jola wyraziła chęć przedstawiając wstępne warunki... Te warunki to ograniczoność czasowa i terminy naszych spotkań.

Po ustaleniu składu zespołu włożę główne tematy, problemy i poproszę o ich interpretacje, propozycje rozwiązań.

Nasza praca głównie będzie dziać się w tej grupie a spotkania będą i to konieczne po to aby domówić szczegóły sprawdzić czy białe u jednego członka R to także białe u innych członków redakcji. Z tym my Polacy mamy problem. Mówią na to polskie piekiełko.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.