Skip to main content

Dobre bo Polskie

Podpisz petycję

To będzie krótki artykuł napisany z przymrużeniem oka = uprzedzam ;).
Jest dobrze nareszcie coś pozytywnego o Polsce napisano od wielu miesięcy tzn. Polska została uznana za krainę homofobii przez Komisję przeciw Rasizmowi i Nietolerancji usadowioną przy Radzie Europy. W raporcie tejże komisji (opłacanej z naszych pieniędzy) stwierdzono iż :
"Homofobiczne wypowiedzi są nawracającą cechą dyskursu politycznego w Polsce " – stwierdzają autorzy raportu. Przykłady? Przebieg debaty parlamentarnej na temat projektu ustawy o związkach partnerskich, wypowiedź pełnomocnik rządu ds. równego traktowania kobiet i mężczyzn sprzed kilku lat na temat możliwości zwolnienia z pracy nauczyciela homoseksualisty, wypowiedź Lecha Wałęsy byłego prezydenta na temat obecności homoseksualistów w Sejmie oraz… „nieodpowiednie uwagi jednego z posłów o transseksualnej posłance”.
Bla Bla Bla...

"Oprócz wspomnianych punktów komisja opisuje także sytuacje, które jej zdaniem są godne pochwały. Otóż w raporcie wspomniano, iż od 2010 r. Polska rozpoczęła przegląd swoich przepisów pod kątem zgodności z protokołem 12. do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, zakazującym dyskryminacji. Autorzy lewackiego raportu z radością podkreślili również, że prokuratorzy otrzymali wytyczne, jak traktować mowę nienawiści (m.in. w internecie) oraz przestępstwa motywowane nienawiścią np. na tle rasowym. (Zamkną nas za wpisy na trybunalscy.pl?)
Komisja ośmieliła się również sugerować Polsce konieczność przyjęcia ustawy, która zagwarantuje „równe i godne traktowanie osób o orientacji homoseksualnej, biseksualnej i transseksualnej (LGTB) we wszystkich dziedzinach życia”. Patrz Conchita Wurt (czyli facet z wąsami zwany kiełbasą o bardzo zgrabnych nogach- jak stwierdziła moja siostra!)

"Raport obejmuje również zagadnienie rasizmu. W tej dziedzinie Europejczycy również z troską patrzą na Polskę - według ekspertów Rady Europy w ciągu minionych pięciu lat w Polsce nic się nie poprawiło, jeśli chodzi o nienawiść na tle rasowym i ksenofobiczne treści w internecie i w mediach. Najczęściej mają być one skierowane przeciwko Żydom, ale także przeciwko Rosjanom i Niemcom… Nowym celem skrywających się za klawiaturami polskich rasistów mieli stać się również muzułmanie. Rada Europy ubolewa, że trudno jest nałożyć sankcje na właścicieli stron internetowych dopuszczających się tych przewinień". Bla Bla bla

Może więc aby potwierdzić opinię w.w komisji podpiszą się Państwo pod protestem:
Nie dla pana Conchita Wurst w Kielcach - występ ma kosztować 100 tysięcy!

http://www.citizengo.org/pl/24694-nie-dla-wyst%C4%99pu-conchita-wurst-w-...

A ja polecam nasz dobry Polski folk - i śliczne dziewczyny bez wąsów :).

Ania

10 czerwca 2015

movie: 
See video
5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

To bardzo dobra ocena i wiadomość dla nas.

To budująca i dająca nadzieję na przyszłość w tradycyjnych wartościach. Huuurrraaa!!!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.