Skip to main content

WIKTOR WĘGRZYN - KOMANDOR RAJDU KATYŃSKIEGO ... początki Rajdu ..

portret użytkownika Anna L

Wobec nagonki dziennikarzy "prawicowych" na Wiktora Węgrzyna - Komandora Rajdu Katyńskiego poczułam się zobowiązana udostępnić Państwu szerzej konferencję prasowa Pana Wiktora z udziałem Grzegorza Brauna. Miała ona miejsce 16 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 11.00 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.
Konferencja pt. „Kto i z kim chce rozpętać wojnę” dotyczy kontrowersji, prowokacji i nagonki w związku z przejazdem rosyjskich motocyklistów ‚Nocnych Wilków’ przez Polskę.
Warto poznać zdanie dwóch stron a prawda jest ciekawa...zwłaszcza Pani mówiąca mniej więcej w 60 minucie ..

movie: 
See video
3.857145
Ocena: 3.9 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak

Nagonka trwa w najlepsze.

portret użytkownika Marcin P.

Nagonka trwa w najlepsze. Najpierw próba całkowitego przemilczenia, teraz próba dyskredytacji szyta grubymi nićmi.

A tymczasem na Jasnej Górze pojawili się motocykliści, jak co roku:
http://www.radiomaryja.pl/informacje/xii-motocyklowy-zlot-gwiazdzisty-na...

W którymś

portret użytkownika witold k

W którymś wpisie o kampanii prezydenckiej napisalem, że I tura to czas prezentacji wielowątkowości naszej polityki. II to stawanie do raportu. Wiem, że ryzyko przegranej jest duże. Powinniśmy już w pierwszej turze podać jednego jedynego kandydata. Niestety. Dużo by tu pisać. Od magdalenki, przez proporcjonalną po zinfiltrowanie nas przez bezpieki... pożytecznych, do 70% alienacji wyborczej polaków. W każdym razie przegrana Dudy to nasza przegrana a winę ponoszą polityczne elity III RP zwłaszcza opozycja pozaparlamentarna.

Trudno bowiem oczekiwać, że czas kampanii wyborczej nie będzie wykorzystany do prezentacji wielości. Wielości którą już dawano powinien zagospodarować jakiś autorytet. Całe swoje życie temu tematowi służę...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.