Skip to main content

Andrzej Duda przyjeżdża do Piotrkowa Trybunalskiego

portret użytkownika Bartłomiej Misiewicz
dudaA.jpg

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na spotkanie z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Polski dr. Andrzejem Dudą, które odbędzie się w dniu 17 lutego (wtorek) o godz. 19:00 na Zamku w Piotrkowie Trybunalskim - Plac Zamkowy 4.

Z wyrazami szacunku
Bartłomiej Misiewicz
Pełnomocnik Powiatowy PiS
w Piotrkowie Trybunalskim

4
Ocena: 4 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Wybory prezydenckie 2015

portret użytkownika witold k

Dla kogo to spotkanie?

portret użytkownika Anna L

Kandydat na Prezydenta z największej partii opozycyjnej powinien się spotkać z mieszkańcami Piotrkowa na tzw" powietrzu" gdzie porozmawiać, podyskutować z nim może każdy nawet przeciwnik polityczny. Spotkanie na zamku wieczorem jest tylko dla już przekonanych w ten sposób nowych zwolenników się nie zdobędzie. Przecież PIS o tym wie- bo to oczywiste. Czy więc Piotrków jako byłe miasto wojewódzkie nie zasługuje na poznanie pana Dudy w miejscu uczęszczanym przez piotrkowian i o normalnej porze?
Jesteśmy "czerwonym" miastem,opozycja nie ma tu zbyt wiele do powiedzenia, liczba radnych jest żenująca w porównaniu do Tomaszowa czy Bełchatowa to powinno dać wiele do myślenia tym co mają coś do powiedzenia w piotrkowskim PIS-ie...
Uczycie się na błędach?

Calkowicie zgadzam się z Anią.

portret użytkownika Stanisław

To poważnie ogranicza kampanię i jej oddziaływanie na naszych mieszkańców. Po co przekonywać przekonanych?

Miejsce - to klucz frekwencji

portret użytkownika ryszard l

Też zgadzam się z Annią, ale takie spotkanie powinno być poprzedzone gruntownymi przygotowaniami logistycznymi z różnymi zorganizowanymi grupami, środowiskami piotrkowian.
Należy pamiętać, że Zamek Królewki jest dobrym, symbolicznym miejscem, ale jednocześnie trudniej dostępny dla osób w podeszłym wieku, w miejscu źle skomunikowanym - w pobliżu brak przystanków MZK, a zdecydowana większość mieszkańców zamieszkuje za torami.
W tej drugiej strony miasta spotkanie o wiele większej sali jak sala zamku - na pewno nie pomieściłaby tych wszystkich zainteresowanych.
Oczywiście duży wysiłek organizacji takiego wielkoformatowego spotkania nie tylko by się opłacił, ale przyniósł by zdwojoną siłę elektoratu w nadchodzących wyborach.
Piotrkowianie potrzebują takiego spotkania z wielkim rozmachem, gdzie mogliby wydobyć się z zaścianka kompleksów.
Wielki kandydat pośród przypadkowych ludzi tworzy siłę przebicia z marazmu i wlaniem nadziei na lepszą przyszłość.
Dlatego w tym miejscu organizatorzy nie napracują się, ale także nie pochwalą się tą liczbą zainteresowanych piotrkowian
Aż szkoda takiej okazji.

Godziny i miejsca spotkan

portret użytkownika Bartłomiej Misiewicz

Godziny i miejsca spotkan wyznacza sztab Andrzeja Dudy. Harmonogram jest bardzo napiety a kandydat PiS na Prezydenta chce byc w kazdym miejscu w Polsce.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19:00 na Zamek kazda Piotrkowianke i kazdego Piotrkowianina.
pozdrawiam
Bartlomiej Misiewicz
PS. Tez bysmy chcieli miec i wiecej czasu i lepsza godzine...

wielka szkoda

portret użytkownika ryszard l

Przewidziałem to i wcześniej aanapisałem, że miejsce jest nietrafione - niestety miałem rację, bo ponad 70 osób opuściło spotkanie ponieważ nie mieli możliwości usłyszeć w tym zatłoczonym mmiejscu przemówienia Andrzeja Dudy do piotrkowian. Poszli do domów słychać tego co poda tvn24, który nagrywał swoimi kamerami - to namacalny przykład niedowładu i braku wyobraźni Piotrkowskich sztabowców.

Wielka szkoda już się stała i wymaga wyciągnięcia z niej

portret użytkownika Stanisław

daleko idących wniosków. Tylko, że u nas panuje ERA nieustających "sukcesów"

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.