Skip to main content
portret użytkownika Nazaret Energetyków
bn2014.gif

Boże Narodzenie 2014

„W noc Bożego Narodzenia Bóg otworzył nam Niebo,
dzieląc z nami ziemskie życie.
Człowiek jest wielki nie przez to kim jest,
ale przez to czym dzieli się z innymi.”

(św. Jan Paweł II)

Drodzy Energetycy Polscy!

W imieniu Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków „Nazaret” z okazji świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2015 proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia:
„Nie to jest ważne, że człowiek postawił stopę na Księżycu, lecz to, że Pan Bóg postawił stopę na ziemi” – słowa jednego z astronautów, który był na księżycu.

Niech rozważanie miłości Pana Boga, który zesłał swego Syna na ziemię, a Syn Boży stając się człowiekiem przyjął wolę swego Ojca, z którą związane było wielkie uniżenie, cierpienie i śmierć – pobudzi nas do wielkiej wdzięczności. Mówi przysłowie, że kto dziękuje, ten dwa razy prosi. Obyśmy więc przez wdzięczność i dziękczynienie Panu Bogu zasłużyli na szczególne jego dary i łaski.
Niech narodzony Pan Jezus napełnia nasze serca wielką radością, miłością i pokojem oraz bezgranicznym zaufaniem Panu Bogu w każdej chwili naszego życia i w każdej sytuacji. A Maryja, Matka nadziei, niech zawsze będzie z nami, niech oświeca nam drogi prowadzące do Bożego Królestwa w każdym dniu Nowego 2015 Roku.

Ks. Prałat Jarosław Sroka
Krajowy Duszpasterz Energetyków

Władysław Turek
Przewodniczący Zarządu
Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków
„NAZARET”

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak