Skip to main content

Ćwierci wieku zakłamania i zbrodni

Ćwierci wieku zakłamania i zbrodni.
Temat zdrady narodowej poruszałem wielokrotnie w swoich artykułach tylko czy dotrze pod strzechy???
Ponieważ chcę w tym artykule przedstawić kilka załączników będę się starał pisać zwięźle.
Zbyt obszerna nudzi czytelników nie mówiąc o oszołomach wszystkowiedzących, przeczyta artykuł i cenzuruje lepiej niż Stalinowcy.
Tzw. III RP, jej rządcy są za aprobatą (Reichstagu nowy szyld Deutscher Bundestag) zafundowali potężną fetę dla tzw. zagranicznych delegacji zainteresowanych co można jeszcze skubnąć z tego rozkradzionego kraju, goszczono 500 gości w kraju głodujących dzieci.
Nażreć się, popić przednie alkohole i zastanowić się co to za naród, głodny, bezdomny, płaczące z głodu dzieci, siedzi jak mysz pod miotłą, czy to ci sami Polacy co przed wiekami, buńczuczni powstańcy.
Tusk na zdjęciach z Obamą jak starzy przyjaciele, łączy ich przygoda z marych, alkoholem.
Na temat Tuska nieznoszącego Polskiego ojca dużo napisano, Obama polecam http://prawica.net/38576
Prezydent Obama krzycząc dziękuję ci Polsko nie miał na myśli tzw. przemian, dobrze wie że inspiracją zniszczenia Rosji Radzieckiej był układ Gorbaczowa z Reganem, Gorbaczow w dowód gorliwości od USA otrzymał ranczo z niezłą kasą, USA wasal Izraela potrafi płacić haracz za usługi, płacą Amerykanie.
Zniesienie Pańszczyzny w Polsce dobyło się 1864 r. kongres poszedł polskim przykładem,
zniesienie niewolnictwa w USA to 13. poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych dotyczy zniesienia niewolnictwa i robót przymusowych. Została uchwalona przez Kongres Stanów Zjednoczonych 31 stycznia 1865 i weszła w życie 18 grudnia 1865 roku, no tak w innym wydatku Obama tyrał by na plantacji bawełny a nie prezydentowa, przywiózł z sobą handlarzy broną aby zmusić do zakupu ich szmelcu ze złomowanego.
Mała ciekawostka na temat tzw. Białego domu: W erze Clintona praktycznie wszyscy pracownicy Białego Domu byli Żydami, z wyjątkiem kilku Murzynów wpuszczonych przez Żydów dla poprawienia koloru, Obama chyba ma fart, Mosad go poparł, a km że jest ta Ameryka, czy amerykanie aspirują na żandarma świata , trochę rozszerzę ten temat, ściąga- zmusiliśmy Amerykę do dawania Izraelowi od 6 do 10 miliardów rocznie- Prawie bez wyjątku kontrolujemy wszystkie amerykańskie media, przemysł muzyczny, filmowy, rozrywkowy, Izbę Reprezentantów, Senat, Hollywood, giełdę, rynek złota, większość domów wydawniczych, zawody lekarza i prawnika.
Otwarcie i po cichu, przez wpływy polityczne Ameryka została sprowadzona pod żydowską kontrolę.
Teraz mamy totalną kontrolę, Ameryka już nic nie może zrobić.
To nie mój wymysł tylko ściąga z wypowiedzi, to słowa pisarza Davida Bloomberga.
Te słowa padły między 1992r a 2000 r, na boga kto wierzy tym prezydentom wasalskiej ameryki że coś mogą zrobić bez decyzji Tel Awiwu ( czytaj Mosadu)
Co przeraża w tej wypowiedzi- Na nasz rozkaz Ameryka posłusznie maszeruje ku III wojnie światowej.
Za ten artykuł jak zwykle będą wieszali na mnie psy, inni długo się zastanawiać, tylko pytanie skąd mam materiały czy jak go załatwić, prawda to pojęcie względne, prawda musi być tylko nasza.
No dobra Bogdan skoro chwalisz się swoim obiektywizmem to coś ominąłeś, pal licho cytuję: Davida Bloomberg pisze dalej - Większość z nas to normalni, mili ludzie, normalni Amerykanie. To garstka Żydów na samej górze, mistrzów manipulacji i oszustwa, działa pod egidą Mosadu, który kontroluje Amerykę. Kto manipuluje normalnymi Żydami? Szaron i środowiska izraelskie.
Antysemici, przeciwnicy Żydów nie rozróżniają zbrodni od zagubionej mniejszości żydowskiej w świecie, Polscy Żydzi w mundurach z orłem na czapce walczyli, ginęli na wszystkich frontach europy.
Byli mordowani w Katyniu, pytam dlaczego wszystkich ładuje się do jednego wora.
Dlaczego ślepcy, jałopy nie widzą jak gnoi się naszą ojczyznę mówiąc o polskich obozach.
A teraz walimy po łapach tych mędrców przez duże „M” a może marionetki było by lepsze.
Jak walimy to na całego, z wykopalisk, cytat : - Co z „ Suwerennością skoro czytamy: Europy Srodkowo-Wschodniej podjęły decyzje w polityce zagranicznej bez uprzedniego porozumienia z Berlinem. Niemiecki komisarz ds rozszerzenia Unii Europejskiej, Günter Verheugen wyjaśnił grożąc: ,,wierzę, iż to się już więcej nie powtórzy", i zapowiedział, Niemiecka ojczyzna: Polska 23.06.2002 LIPSK Przywrócić ,,stan z czasów przedwojennych"07.09.2002 GÖRLITZ/ZGORZELEC Trojański osioł Ameryki tak Niemcy nazywają Polskie. 22.02.2003 BERLIN -Niemcy i Francja żądają otwarcie, by nowe państwa członkowskie UE podporządkowały się ich hegemonii. ,,Rozszerzyć przestrzeń daleko na wschód"
Saksońska ekspansja na Polskę i Czechy służy za podstawę ,,pierwotnym szkicom porządku przestrzennego", które rzecznik polityki europejskiej frakcji CDU w saksońskim landtagu, Volker Schimpff, opisuje w następujący sposób: ,,Zgorzelec, stolica śląskich Łużyc (...), jest punktem centralnym 1)tej daleko na wschód rozszerzającej się przestrzeni. (...) (Dreźnieński) .
Ludzie drugiej klasy" -06.12.2002-ZGORZELEC/GÖRLITZ Polscy mieszkańcy protestują przeciwko traktowaniu ich jak ,,ludzi drugiej klasy" przez Niemiecką Straż Graniczną (Bundesgrenzschutz - BGS). Przy przekraczaniu granicy niemiecko-polskiej w Zgorzelcu/Görlitz są oni poddawani ,,upokarzającej, gardzącej ludźmi i hańbiącej demonstracji siły"ze strony kilku pracowników przejścia granicznego, głosi otwarty list do BGS. ,,Nowy regionalizm"w Polsce 04.08.2003 –WARSZAWA W graniczących z Niemcami obszarach wzrasta tendencja do osłabiania spójności z rządem w Warszawie, co popierane jest przez Berlin. http://www.german-foreign-policy. Żeby opanować terytorium Rzeczpospolitej bez jednego wystrzału trzeba dobić finanse państwa, okupacja gospodarki jest niewystarczająca. Tak Żydzi jak i Niemcy skierowali roszczenia wobec Polski. Niemcy życzą sobie Śląska i tz. Prus. Roszczenia a pojednanie 09.08.2004 06:00 (aktualizacja 14:14)
I co nawiedzone oszołomy, od Odry po Bug Nany w XXI wieku obóz koncentracyjny.
Załóżcie okulary jak wygląda ta zielona wyspa.
15% to wasale okupanta, rząd, sejm, senat, polskojęzyczne media zbrodniarze którzy rozkradli majątek narodowy budowany przez wiele pokoleń, w tych 15% jest także KAPO które zostanie zniszczone fizycznie gdy będzie zbędne okupantowi z zdrajcom z pijackiej Magdalenki bez względu na szyld partyjny.
Bank światowy – w polskim sejmie ustawa kosztuje 2.300.000 $.
Polska krajem niedoli? Niestety, wciąż tak - Jak wypada Polska w tym niechlubnym zestawieniu? Zajęliśmy 37. pozycję na 89 państw z indeksem niedoli na poziomie 19,8 pkt. Pod względem niedoli przegrywamy również z Węgrami, krytykowanymi za politykę gospodarczą, a nawet Kazachstanem i Filipinami. Autorzy - EIU (Economist Inteligence Unit).
To zachód jednoznacznie stwierdził w rankingu, najlepsza uczelnia w Polska zajmuje 450 miejsce. Polskojęzyczne media czasami przez sito cenzury coś przepuszczą, czytamy- Wyrok w sądzie najwyższym kosztuje 2 mil. TV Polsat w programie Państwo w Państwie całkowicie obnaża zbrodnie tzw. Wymiaru sprawiedliwości w III RP, głód smród i ubóstwo, o tym pisałem jak i wielu. Załóżcie okulary po ulicach zobaczycie chodzących w pasiakach z numerem PSL.
Na głowach których grasuję lichwiarze a postaci bezkarnych tzw. Firm Windykacyjnych, tzw. OFE to także nacisk finansjery Amerykańskiej ( czytaj żydowskich banków).
Z długiem 100 zł wpisują na listą dłużników, jesteś załatwiony.
Obywatele na zielonej wyspie w 85% to więźniowie.
Jak dalej chcemy żartować z Amerykanów, ich wasalstwa wobec Mosadu to jedziemy dalej. SKANDAL: Polski podatnik zapłaci za zbrodnie nazistów i sowietów! Poszukajcie sobie artykuły na ten temat, zaboli, następna propozycja dla wytrwałych, kto szuka nie błądzi, cytuję: Jak amerykańsko-izraelski żydostan rozwiązał Sejm w 2006 roku
W 2006 roku PiS czyli Kaczyńscy, niepodzielnie rządzili kolonią Unii Jewrejopejskiej pod nazwą „Trzeciej RP”.
Bogusław Maśliński
2014-06-14
"Polacy, zacne syny dzielnego plemienia,
Przed którymi butne wrogi czołem niegdyś biły,
Pokażcie, żeście godni dawnego imienia,
I przodków siły." - wyjątek z wiersza Franciszka Wężyka (1785-1862 "Oda do Polaków") co z tego pozostało

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak