Skip to main content

Bąkowa Góra 2014

portret użytkownika Robert Szala
polskie_panstwo_podziemne.jpg

W załączeniu galeria z tegorocznych uroczystości w Bąkowej Górze.

Niebawem więcej zdjęć i artykuł z uroczystości na macierzystej stronie Konspiracyjnego Wojska Polskiego.

12 maja 2014

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Obecność Klubu GP z Piotrkowa na uroczystościach KWP w Bąkowej G

portret użytkownika Anna L

Pomimo tego,że Klub GP w Piotrkowie jeździ na uroczystości w Bąkowej Górze regularnie od 2010 roku nie znalazło się nawet jedno zdjęcie z naszym banerem i członkami obecnymi na tej uroczystości.W zamian mamy wiele zdjęć z VIP-ami którzy w obronie Szkoły KWP w Bąkowej Górze nie zrobili NIC!!!
Teraz jest tam przedszkole - nowoczesne europejskie może tzw. "rówościowe"
PS. Przykro widzieć, że praca naszego Klubu jest tak mało ceniona.

Aniu

portret użytkownika Admin
cytuję Anna L

Bardzo dziękuję w imieniu Klubu GP z Piotrkowa, że jesteśmy ujęci na tak wielu zdjęciach.
PS. Przykro widzieć, że praca naszego Klubu jest tak mało ceniona.

Aniu autor zdjęć najpewniej nie zna osób z KGP - tak bywa. KGP ma na portalu swoje konto i uprawnienia. Skontaktuj się z Autorem zdjęć pewnie są takie na których jesteście. Dołożymy je do galerii.

Niechcący poruszasz zasadniczy temat. Temat współpracy wolontariatu z kombatantami (nie bardzo owi są w tym zorientowani), także tańców wokół tematu... Dotknę tematu następców organizacji kombatanckich - kto jak kiedy?. Np. nasz portal służy KWP zdają się tego zupełnie nie widzieć.
AK - katastrofa. Proponowałem współpracę ale... a co jeśli chodzi o postkomunę w mundurach i widzimisię...

Kolejny ważny temat

portret użytkownika Admin
cytuję Anna L

Pomimo tego, że Klub GP w Piotrkowie jeździ na uroczystości w Bąkowej Górze regularnie od 2010 roku nie znalazło się nawet jedno zdjęcie z naszym banerem i członkami obecnymi na tej uroczystości. W zamian mamy wiele zdjęć z VIP-ami którzy w obronie Szkoły KWP w Bąkowej Górze nie zrobili NIC!!!
Teraz jest tam przedszkole - nowoczesne europejskie może tzw. "rówościowe"
PS. Przykro widzieć, że praca naszego Klubu jest tak mało ceniona.

Aniu zrób obszerny art. na ten temat. Sam się dziwie, że KGP tak mało pisze o swojej działalności. Aniu nadaje ci uprawnienia maksymalne. Wśród czł. KGP widzę przednie pióra...

Obecność Klubu GP ......

portret użytkownika Robert Szala

Nie chciałem nikogo urazić poprzez wybór takich a nie innych foto, po prostu fotografii zrobiłem ok. 300, pośpiech aby szybko umieścić coś na portalu Trybunalscy.pl, spowodował, że mogłem kogoś przeoczyć - przepraszam.
Wszystkie fotografie z tej uroczystości będą na stronie KWP Piotrków. Aby "złagodzić ból" mogę dostarczyć Państwu płytę z tymi foto, proszę do mnie zadzwonić 605216564.
Pozdrawiam
Robert Szala
ps. teraz tutaj dołączam kilka, które dostrzegłem.

Wielce pouczająca jest

portret użytkownika witold k
cytuję Robert Szala

Nie chciałem nikogo urazić poprzez wybór takich a nie innych foto, po prostu fotografii zrobiłem ok. 300, pośpiech aby szybko umieścić coś na portalu Trybunalscy.pl, spowodował, że mogłem kogoś przeoczyć - przepraszam.
Wszystkie fotografie z tej uroczystości będą na stronie KWP Piotrków. Aby "złagodzić ból" mogę dostarczyć Państwu płytę z tymi foto, proszę do mnie zadzwonić 605216564.
Pozdrawiam
Robert Szala
ps. teraz tutaj dołączam kilka, które dostrzegłem.

Wielce pouczające jest to przemówienie się... Roberta znam i zaświadczam, że prawdę prawi. Kiedy ktoś dostrzeże Roberta i powie mu słowo, które należy Mu się jak... wielu innym wolontariuszom polskiej sprawy? W tym miejscu zapytam o pomysł, który chodzi mi po głowie od lat. Mowa o powołaniu środowiska, kapituły, która by wskazywała nagradzała honorami znamienitych Piotrkowian i szerzej ludzi naszego Regionu. Coś na wzór Piotra. Stajemy jako portal do dyspozycji i pokierowania owym.

Do meritum. Autorka wskazała (niechcący) szereg problemów, ale tematów nie podejmie. Ja podejmę! Sprawa np. obrony nie do obrony szkoły w Bąkowej Górze, toż to materiał doskonały... do odkomuszania głów antykomuszków.

Panie WitkuTemat obrony

portret użytkownika Anna L

Panie Witku
Temat obrony szkoły KWP w Bąkowej Górze jest na pewno ciekawy ...
Nie rozwinę go jednak bardziej,- ponieważ nie popisali się głównie politycy opcji którą popieram. " Zły to ptak co ..." prawda?
Powiem tylko Ci co biorą się do polityki powinni szanować swoich wyborców bez względu na ich stan majątkowy, wykształcenie itp... no i powinni dotrzymywać słowa...
A szkoła Konspiracyjnego Wojska Polskiego w Bąkowej Górze była jedyna w Polsce nie tylko ze względu na swoją nazwę ale i na dzieciaki śpiewające Mury, stojąc w deszczu, podczas gdy nam dorosłym lały się łzy no i ta grochówka ....
ech ....

Panie Robercie rozumiem i się

portret użytkownika Anna L

Panie Robercie rozumiem i się nie gniewam.
W klubie GP są ciepli ludzie którzy ideowo podchodzą do każdej akcji jaką organizujemy (a trochę tego jest), dlatego czasem warto Nas pokazać;).

Oto przykład aktywności kombatantów

portret użytkownika witold k

Oto przykład aktywności kombatantów.
Proszę... oprócz artu z Bąkowej Góry, zapoznać się z całym portalem. Funkcjonują jako podomena lokalnego portalu. Proponowałem taki układ np. lokalnej strukturze AK... KWP ma swoją stronę i konto u nas, gdyby nie Robert nic by nie było.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.