Skip to main content

Prawica RP wzywa: Obudź się, Polsko!

portret użytkownika Prawica

"Dziś, gdy nasz kraj stanął przed prostym wyborem między odpowiedzialnością w życiu narodowym oraz wolnością opinii publicznej a polityką obecnego rządu, czyli tłumieniem krytyki i porzuceniem praw Rzeczypospolitej na forum międzynarodowym – przyszedł czas na wielkie przebudzenie odpowiedzialności za przyszłość Polski".

"Wzywamy wszystkich działaczy i sympatyków Prawicy Rzeczypospolitej, wszystkich Polaków chcących współdecydować o przyszłości kraju do udziału 29 września w Warszawie w Marszu w obronie Telewizji Trwam i wolnych mediów. Oby marsz ten stał się początkiem drogi do ostatecznej zmiany sytuacji w kraju, do przywrócenia szacunku dla interesów Polski i praw Polaków".

29 września ulicami Warszawy przejdzie II Ogólnopolski Marsz w obronie wolnych mediów i TV Trwam, której KRRiT nie przyznała miejsca na multipleksie. Manifestacja pod hasłem „Obudź się Polsko” jest także wyrazem sprzeciwu wobec działań podejmowanych przez rząd: wydłużania wieku emerytalnego, podnoszeniu podatków i polityki antyrodzinnej.

O godz.13 rozpocznie się Msza św. i przemarsz przed Pałac Prezydencki.

kierownictwo Prawicy RP: Marek Jurek, Marian Piłka i Krzysztof Kawęcki

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak