Skip to main content

Publicystyka niekomercyjna a komercyjna

portret użytkownika Anthony Ivanowitz

Trudno zdefiniować (zwięźle) motywacje dla publicystyki niekomercyjnej - patriotyzm? Jest ona społecznie bardziej wartościowa i wiarygodna niż ta komercyjna. Oto przykład 10-cio letniego tekstu autorstwa Anthony Ivanowitz:

Marek


"Partyjne sitwy rządzące Polską od 12 lat, doprowadziły kraj do poważnego kryzysu gospodarczego i społecznego . Albo MY - Obywatele Podatnicy zorganizujemy się i zreformujemy obecny, pasożytniczy system, albo ONI - partyjniacy (nim wybuch społecznego buntu, zdmuchnie ich ze sceny politycznej) skompromitują demokrację i wyniszczą gospodarkę !!
W kolejnych wyborach wymieniamy sitwy pseudo-lewicowe, na sitwy pseudo-prawicowe (lub odwrotnie) i końca tego chocholego tańca nie widać!

Spróbujmy się zorganizować, póki nie jest jeszcze za późno!!! Zachęcam do lektury mojej strony i rozpropagowania jej wśród znajomych. Przez najbliższe pół roku, w czwartek każdego tygodnia, będę aktualizował stronę, publikując felietony i artykuły, prezentujące moje poglądy na wiele różnych kwestii. Jeśli będzie nam razem po drodze, jeśli okaże się, że ludzi myślących podobnie jak ja jest wielu, i będą oni skłonni poświęcić swój czas na bezinteresowną pracę, to z ich pomocą podejmę próbę zorganizowania Pospolitego Ruszenie Obywateli RP - ruchu społecznego, którego celem będzie zreformowania polskiego systemu politycznego. Jeśli moja inicjatywa trafi w społeczną próżnię, to strona " www.pospoliteruszenie.org zniknie z sieci" .

Antoni Ivanowitz

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Szanowny Panie Anthony Ivanowitz

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jeżeli Pan chce abyśmy poszli za Panem w ogień,
to dobrze by było się przedstawić. Może CV Pan tutaj napisze?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.