Skip to main content

Głosuj na kandydatkę z Piotrkowa!

portret użytkownika Admin
17.04.2012 14:01
20.04.2012 14:01
logo unia.jpg

Jeszcze tylko do końca tygodnia (20 kwietnia!) można oddać głos na swojego kandydata w konkursie EUROLIDER 2012. Wśród osób nominowanych przez kapitułę konkursu znalazła się Jolanta Kopeć, Kierownik Biura Partnerstwa i Funduszy Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. W głosowaniu internetowym można poprzeć tylko jednego spośród nominowanych do nagrody kandydatów, których sylwetki opisano na stronie organizatora. Aby oddać głos na panią Jolantę Kopeć, należy wejść na stronę:
http://www.eurolider.gov.pl/kandydat/jkopec
Wszystkich zwycięzców konkursu poznamy 23 maja br., podczas uroczystej gali w Warszawie.
W tej chwili Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opracowuje folder prezentujący sylwetki osób nominowanych oraz projekty sfinansowane ze środków UE.
Piotrków przedstawi w nim projekt Trakt Wielu Kultur oraz nowo wybudowaną halę sportową wraz z częścią edukacyjną przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Sienkiewicza).
Równocześnie firma Fox Multimedia na zlecenie Ministerstwa realizuje film na temat każdej nominowanej osoby oraz projektów sfinansowanych ze środków UE, zrealizowanych w tych miastach. Dziś ekipa filmowa zawita do Piotrkowa.
Wszystkie te materiały będą kolportowane poprzez sieć punktów informacyjnych w całym kraju oraz na imprezach plenerowych organizowanych przez MRR.
Celem konkursu Eurolider 2012 jest wyróżnienie osób, które angażują się w wykorzystanie Funduszy Europejskich poprzez realizację przedsięwzięć służących rozwojowi lokalnemu i regionalnemu oraz lokalnej społeczności. Warto podkreślić, że w tym konkursie nie wybieramy ani najaktywniejszej gminy, ani najaktywniejszej instytucji, tylko najbardziej aktywne, kreatywne, zaangażowane osoby, które działając w swoim najbliższym otoczeniu wykorzystują możliwości, jakie stwarzają unijne środki.

Elżbieta Jarszak
Koordynator
Zespołu Rzecznika Prasowego
Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak