Skip to main content

Człowiek chwiejny jest niestały na wszystkich swoich drogach

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Człowiek chwiejny jest niestały na wszystkich swoich drogach. Z listu Św. Jakuba Apostoła. Pan Bóg chce, żebyś został prawdziwym mężem stanu a nie zwykłym politykiem! Jak to zrobić?

Znalazłeś się tu więc jesteś wyjątkowy! Zauważ, ze niewielu jest ludzi, którzy w tym miejscu szukają swego szczęścia. Zaprogramuj swój umysł (twój osobisty komputer) na sukces. Podejmij decyzję: „ZROBIĘ TO” ! Koniecznie napisz na kartce papieru: termin, do kiedy zrealizujesz swoje postanowienie i wytrwaj w tym!

Nie bądź chwiejny!
Dla ułatwienia: podziel swoje zadanie na etapy i codziennie kontroluj swoje postępy. Jak się potkniesz, to wyznacz kolejny termin, zacznij od nowa i tak krok po kroczku aż do zwycięstwa! Polska potrzebuje mężów stanu! Pan Bóg poprowadzi cię w dobrym kierunku, zaufaj Mu!

Według Biblii najmądrzejszym monarchą w historii Izraela był Salomon, syn króla Dawida, żyjący w IX w przed narodzeniem Chrystusa. Był to król nie tylko najmądrzejszy ale i najbogatszy. Pan Bóg nie miał nic przeciwko zamożności Salomona, ponieważ mądry król wykorzystywał swoje bogactwo do realizacji celów pożytecznych a zarazem miłych Stwórcy Nieba i Ziemi. Czyż bogactwo nie wydaje się bardziej logicznym wyborem niż bieda? Czy biedny może pomóc biednym?

Aby zostać prawym politykiem musisz najpierw stać się bogatym aż do „nieprzyzwoitości” przedsiębiorcą. To ty przy pomocy swoich pieniędzy i wsparcia dobrowolnych darczyńców masz sfinansować swoją zwycięską kampanię wyborczą! W twoim interesie leży aby pieniędzy od „obcych” było nie więcej niż 5%. To przecież ty jako przyszły rządzący masz podejmować suwerenne decyzje! Proszę zapamiętać: im więcej użyjesz swoich pieniędzy tym bardziej będziesz niezależny!

No fajnie, ale jak zarobić tę forsę? Na pewno nie uda ci się to pracując na etacie lub prowadząc firmę, w której jesteś jedynym pracownikiem. Musisz zostać liderem! Musisz zbudować system, który da ci fortunę. Każdy system daje opóźnioną gratyfikację: może to być pięć, dziesięć lat. Żaden system nie daje gwarancji sukcesu. Pogódź się z tym i nie rzucaj dotychczasowej pracy. Buduj swój system konsekwentnie w chwilach wolnych. Musisz się uczyć od takich ludzi, którzy swoje systemy zbudowali wcześniej. Zmień swoje towarzystwo na towarzystwo ludzi bogatych. Jesteś taki jacy są ludzie, z którymi się najczęściej spotykasz, zgodnie z przysłowiem: „jeśli wejdziesz między wrony będziesz krakać jak i o­ne”. Łatwo powiedzieć: „towarzystwo ludzi bogatych” ale jak się znaleźć wśród bogaczy? Jak to zrobić? Skorzystaj z pomocy „Uniwersytetu sukcesu” prowadzonego przez ludzi bogatych: płyty CD, książki, spotkania otwarte, seminaria. Zacznij myśleć globalnie, nie z perspektywy podwórka, lecz kontynentu czy planety! Twój biznes ma obejmować całą kulę ziemską! Naucz się postrzegać świat nie takim jaki jest w tej chwili ale takim jakim chcesz żeby się stał! Wtedy wygrasz!

Zaczniesz od przysłowiowego „pucybuta” a skończysz jako ten, który zmienił Polskę w światowego tygrysa! Polska czeka na swojego Ronalda Reagana!

Wielki Patriota, piotrkowianin z pochodzenia, Jan Michał Małek, widzi Polskę nie taką jaka jest ale taką jaką sobie wymarzył. Zarobił pieniądze i założył PAFARE, czyli Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego i uczy Polaków wolnorynkowych podstaw. Czy nie powinieneś kontynuować dzieła Pana Jana M. Małka?

Zatem do roboty!
Piotr Korzeniowski http://www.piotrkowski.upr.org.pl/

26 sierpnia 2008

Bibliografia.
1) Książki Roberta Kiyosaki: ”Biedny ojciec, Bogaty ojciec”, „Kwadrant przepływu pieniędzy”, „Inwestycyjny poradnik bogatego ojca”, „Młody bogaty rentier”, „Mądre bogate dziecko” i inne.
2) Materiały szkoleniowe Firmy Internet.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Oj nie jest...

portret użytkownika witold k

ma bardzo trudne życie. "Nobo"... jeśli jednemu się kłania to na drugiego się wypina. A na poważnie ruski odważył by się sięgnąć po Gruzię gdyby nie wiedział, że europejczycy to miernoty.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.