Skip to main content

PAFERE LIBERTY CAMP w Sulejowie

portret użytkownika Piotr M.

Wczoraj w Sulejowie w Ośrodku Anpol rozpoczęła się kolejna edycja PAFERE LIBERTY CAMP, międzynarodowego obozu łączącego wolnorynkową edukację ekonomiczną oraz naukę języka angielskiego.
Edukacyjnym przesłaniem przedsięwzięcia jest uświadamianie wagi wolności osobistej i gospodarczej oraz roli własności prywatnej w społeczeństwie.
Organizatorami obozu w Polsce jest Polsko - Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE), The Language of Liberty Institute i Stowarzyszenie KoLiber.

Organizatorzy stawiają na praktyczny aspekt edukacji przygotowując uczestników (w formie warsztatów) do roli przedsiębiorcy, ucząc pisania rzetelnego biznes planu oraz ukazując wszelkie aspekty, w tym ryzyko, bycia przedsiębiorcą.

Tegoroczny obóz będzie organizowany w Polsce po raz trzeci, w ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 30 studentów m.in. z Polski, USA, Portugalii, Słowacji, Macedonii, Białorusi i Meksyku.

Liberty Campy organizowane są na całym świecie od 5 lat. Obyły się już m.in. w takich krajach jak Litwa, Słowenia, Ghana, Kirgistan, Bułgaria, Słowacja i Burkina Faso.

PAFERE LIBERTY CAMP potrwa do 19 września.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak