Skip to main content

Komorowski na Wawelu

Komorowski.jpg

Wszystkie stacje telewizyjne pokazywały, jak Komorowski składał kwiaty na grobie Pary Prezydenckiej, lecz żaden z dziennikarzy telewizyjnych nie zapytał o jego intencje.

A jest to pytanie, które należało postawić. Jeżeli p. Komorowski, jako pełniący obowiązki Prezydenta RP i Marszałek Sejmu, nie potrafił podczas pogrzebu wykrztusić słowa „przepraszam” za wszystkie niesprawiedliwe sądy i obelgi, jakich dopuszczali jego kolesie z PO i on sam wobec śp. Lecha Kaczyńskiego, to po co to czyni obecnie. Pan Komorowski ma w swoim spocie wyborczym „zgoda buduje”. Uwierzę w szczerość jego słów, lecz najpierw niech przekona do nich Premiera /ostatnie wystąpienie p. Tuska na konwencji wyborczej PO/, Palikota, Niesiołowskiego i innych swoich kolegów, którzy nawet w obliczu tragedii smoleńskiej nie potrafili i nadal nie potrafią zachować się godnie. Niektórzy z nich uważają się za katolików a zapomnieli, że w kulturze i tradycji polskiej o zmarłych nigdy nie mówiło się źle, gdyż ich osądzi inny Sędzia. W tym miejscu chciałbym wyrazić słowa uznania dla ministra kultury i dziedzictwa narodowego, p. Zdrojewskiego, który jako jedyny w ekipie p. Tuska przeprosił Prezesa IPN śp. Pana Kurtykę. Zostało to zauważone i nagrodzone przez uczestników pogrzebu.

Pan Komorowski chce być Prezydentem wszystkich Polaków, a nigdy nie uznawał tego prawa w stosunku do zmarłego Prezydenta.
Nigdy nie głosowałem i nigdy nie byłem fanem Prezydenta Kwaśniewskiego, ale też nigdy nie odważyłbym się publicznie znieważać jego Osobę, gdyż został wybrany w demokratycznych wyborach, czyli z woli narodu.
„ Zgoda buduje”. Święte słowa, lecz na co mają zgodzić się Polacy? Czy ma to być zgoda na bananową republikę Sawickiej, Sobiesiaka, Chlebowskiego, Drzewieckiego? Ja takiej zgody nigdy nie zaakceptuję.

W obliczu nagich faktów, gest p. Komorowskiego uważam za fałszywy, obliczony na efekt wyborczy.

Zdzisław

29 czerwca 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

To bardzo ważny

portret użytkownika witold k

To bardzo ważny głos. W pełni zgadzam się z jego przesłaniem.
Załączę jeszcze opinię ks. Isakowicza, Chocholi taniec pod Wawelem, która pokazuje kuchnię.

witold k

...

popieram. Chyba się nie mylę jeśli powiem, że trzeba odróżnić instytucję kościelną od Naszej Wiary.

...

Marcin Majewski

No cóż...w sumie to normalne zachowanie. Gdyby będąc w Krakowie nie poszedł na grób Lecha Kaczyńskiego zostałby zmieszany z błotem. To trochę tak jak z wizytami ukraińskich czy rosyjskich przywódców na cmentarzach polskich. Jakie intencje? Ja w sumienie nikogo nie wnikam. To prywatna sprawa jakie motywy kierują człowiekiem w odwiedzaniu czyjegoś grobu.

znów młody historyku.....

strzela pan sobie w stopę. Proszę zajrzeć pod link , który zawarł Witold.
Ps. Koresponduję z ks. Zalewskim na którego się pan powoływał we wcześniejszych wpisach.
Witku przesłałem Ci chyba ten link wczoraj. Nie chciałem publikować. Uważałem ,że nie przystoi. Uważam ,że jako admin postąpiłeś słusznie.
Pozdrawiam

...

cytuję pawełidźkowski

strzela pan sobie w stopę. Proszę zajrzeć pod link , który zawarł Witold.
Ps. Koresponduję z ks. Zalewskim na którego się pan powoływał we wcześniejszych wpisach.
Witku przesłałem Ci chyba ten link wczoraj. Nie chciałem publikować. Uważałem ,że nie przystoi. Uważam ,że jako admin postąpiłeś słusznie.
Pozdrawiam

Marcin Majewski

Nie znam ks. Zalewskiego - znam za to ks. Zaleskiego:)

Przepraszam za ..

przeklawiaturownie..Oczywiście chodzi o ks. Zaleskiego

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.