Skip to main content

„Moje wirtualne miasto”

portret użytkownika Admin
herbPT.svg.png

W trwającym od lutego br. i zakończonym właśnie konkursie „Moje wirtualne miasto”, w którym wzięło udział ponad 200 miast i miejscowości z całego kraju, obok wspomnianej Warszawy, Piotrków Trybunalski „pokonał” m.in. Sopot, Międzyzdroje, Malbork, Kazimierz Dolny i Częstochowę. W ostatecznej klasyfikacji, w kategorii miast zajęliśmy siódmą pozycję, wygrywając nagrodę w postaci 50. wysokiej rozdzielczości panoram sferycznych, które będą mogły być wykorzystane np. do druku ulotek, widokówek i plakatów, do ilustracji publikacji prasowych oraz do zamieszczenia na stronach internetowych.

Konkurs „Moje wirtualne miasto” był doskonałą okazją do wykazania się lokalnym patriotyzmem i udowodnienia, że mieszkającym tu ludziom i działającym tu firmom naprawdę zależy na Piotrkowie Trybunalskim i promocji miasta.

Referat Kultury, Sportu i Promocji Miasta dziękuje wszystkim, którzy oddali swoje głosy na Piotrków Trybunalski. Dziękujemy także internetowemu Radiu Ławeczka, portalom Piotrkowianie.com i Trybunalscy.pl, Stowarzyszeniu Busola, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Miejskiemu Zarządowi Dróg i Komunikacji oraz Muzeum, Miejskiej Bibliotece Publicznej i MOK za umieszczenie na swoich stronach internetowych banerów zachęcających do głosowania na nasze miasto.

Konkursową prezentację Piotrkowa można jeszcze obejrzeć pod adresem: http://www.mojewirtualnemiasto.pl/miasto-136.html.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Mogę tylko podziękować

Marcin Majewski

Mogę tylko podziękować za tą jedność. Tym właśnie jesteśmy silni i za pomocą tego winniśmy budować lepszą przyszłość. Dzieli Nas wiele - wykształcenie, wiek, poglądy polityczne, ale łączy nas wspólne dziedzictwo ponad 800-letniej historii, a tego nie da się wyprzeć.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.