Skip to main content

Konferencja Wyklętych...

portret użytkownika Monika B
09.11.2009 13:30
09.11.2009 15:00
Stanisław Sojczyński.lata 30 -IPN.jpg

Bohater narodowy ziemi piotrkowskiej, Stanisław Sojczyński - ps. Warszyc, zostanie w dniu 11 listopada pośmiertnie awansowany przez Prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego do stopnia generała brygady. W związku z tym poseł Antoni Macierewicz, w poniedziałek 9 listopada o godź 13,30, organizuje w swoim biurze poselskim w Piotrkowie Trybunalskim, konferencję prasową, na której będzie obecny przedstawiciel KWP kap. Zielonka. Tych wszystkich, którzy zechcą uczestniczyć w tym wydarzeniu pan poseł serdecznie zaprasza.
Monika B

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Wywalczony awans "Warszyca"

portret użytkownika Admin

Współpraca wielu satysfakcja wszystkich

portret użytkownika Admin

Współpraca wielu satysfakcja wszystkich. Często, to jest dość przykre, zdarzają się sytuacje pokazujące jakieś wyścigi do pierwszeństwa. Tak też było w spr. Warszyca.

Dziennik Polska kontra Poseł Macierewicz i na odwrót. To u nas, na trybunalskich.pl, pojawił się pierwszy komentarz pokazujący współpracę Dziennika Polska a tam Marka Obszarnego i Posła A. Macierewicza i jego Biura. Potem słychać było o współpracy... także w Kamieńsku.

Generalska nominacja dla "Warszyca"

dziękujemy
Admin

Cóż nam po "Warszycu", Pileckim...

Grocie-Roweckim i wielu im podobnym, jeśli dziś Rzeczpospolita nierządem się staje? Oni walczyli za Polskę niepodległą. To co się dziś wyrabia woła o pomstę do nieba.

Dziś Ci Wielcy ludzie na pewno przewracają się w grobach. Na nas teraz spoczywa obowiązek ich oddania i krwi, aby Polska wyglądała tak, jaką oni marzyli.

Generalska nominacja

portret użytkownika Admin

Powiem tak...

portret użytkownika witold k

Konferencja prasowa udana. Pewnie należy podjąć działania sprofesjonalizowujące, że się tak wyrażę. Ważne, skromne wydarzenie dające satysfakcję Wyklętym...
Zobowiązujące do dalszej permanentnej pracy. Pokazujące ciągłość polskiej sztafety...
witold k