Skip to main content

Śpiewał "Ave Maria" gdy zakładali mu kajdanki

portret użytkownika Admin

80 letni ksiądz katolicki ojciec Norman Weslin aresztowany przez policję. Rodzaj przestępstwa: protest przeciwko nadaniu przez katolicką uczelnię (Notre Dame University) doktoratu h.c. pro-aborcyjnemu prezydentowi Barackowi Obamie.
więcej filmów

movie: 
See video
0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

smutne tragiczne ważne i zarazem piękne wzruszające podniosłe

To jest przykład na wolność słowa i poglądów po amerykańsku. To jest przykład początku budowy amerykańskiego komunizmu. To jest przykład jak lewactwo kulturowe zaczęło zabijać tradycję katolicką. Lecz bramy piekielne nie przemogą Kościoła Pana. Czy zauważyliście, że bardzo aktywnymi policjantami byli osobnicy z tzw mniejszości - Murzyn i kobieta, oboje w policyjnych mundurach. Nie byłbym zaskoczony, gdyby okazało się, że oboje są sodomitami, a ta policjantka na dodatek czarna żydowska lesbijka z dwójką dzieci z różnych ojców wierząca w bożka "Pangbango". I czy jakaś prawicowa strona nie mogłaby się postarać o tłumaczenia na język polski, szczególnie co mówił ten stary ksiądz i nieco młodszy pastor, aby więcej osób mogłoby zrozumieć co się dzieje na tym łez padole. Ciekawe kiedy w Polsce takie wydarzenia będą miały miejsce, uważam, że za rok, góra dwa.

Śpiewał "Ave Maria"...

Zapamiętajmy ten obraz, bo w niedługim czasie możemy podobne scenki oglądać także w Polsce. To u nas już co prawda było ale za sprawą "poprawności politycznej" wróci i to ze zdwojoną siłą.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.