Skip to main content

Libertas chce konkretów

portret użytkownika Admin

,,Stanowisko Libertas jest jasne. Politycy nie zgadzają się na wprowadzenie jednej waluty na terenie całej Europy gdyż jest to opcja z której nie ma już odwrotu a złotówka przestanie całkowicie istnieć. Przedstawiciele nowej partii sceptycznie patrzą na ratyfikacje Traktatu Lizbońskiego. Według Libertas, jeśli coś zostało już odrzucone, między innymi w Holandii, Francji i Irlandii nie jest dobrym rozwiązaniem i bardzo złym pomysłem jest usiłowanie wprowadzenia Traktatu na siłę."

Konferencja Libertas Polska prosimy o komentarze

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Libertas

portret użytkownika Robert Szala

Szanowni Państwo ! Może warto się nad tym pochylić, poczytać i przemysleć. Może droga, którą pokazuje Libertas jest tą trzecią drogą, dobrą dla Polski. Wyciągnijmy właściwe wnioski z tych informacji !
Podaję linki do art. który już gościł w Trybunalskich:

Ganleyu, czy ci nie żal…
Declan Ganley w Polsce

Pozdrawiam
Robert Szala

Libertas to dobry

portret użytkownika witold k

projekt. Dobry bo europejski. Ponadnarodowy organizacyjne w duchu pronarodowym. W eurokołchozie bardzo potrzeby. To taki projekt, który próbuje realizować wezwanie JPII o europie ojczyzn. W kraju, rzeczywiście, jest chyba trzecią drogą. Znaczy - PO przygarnia biznesowych ubeków i konfidentów, których PIS zdradził. Libertas - że nazwę... "wielgusińskich".

Bez wątpienia antykomunizm polityczny jest cały czas fundamentalnie potrzeby. Tak w kraju jak i eurokołchozie. Taką formacją jest PIS. Podebranie mu głosów wydaje się nie politycznym...

Pozostaje praca i modlitwa o bardzo dużą frekwencję. Koledzy partyjniacy przecie do stołu nie usiądą.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.