Skip to main content

Poparcie dla historyków IPN

portret użytkownika Admin

Szanowni Państwo,

w związku z atakiem na Państwa z powodu napisania książki o Lechu Wałęsie, pragnę wyrazić swoje uznanie i poparcie dla Waszej odwagi w niezłomnym dążeniu do prawdy.

Chętnie zapoznam się z tym opracowaniem, gdy tylko zostanie ono opublikowane i będzie dostępne w księgarniach.

Pragnę tą drogą wyrazić także poparcie dla prof. Janusza Kurtyki i wszystkich historyków IPN, którzy swoją pracą ukazują prawdziwą historię Polski.

Więcej dowiesz się: :
www.petycje.pl

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Niestety...

portret użytkownika witold k

Sprawa powinna być wyjaśniona przed "Nocną Zmianą" Ze swej strony informuję iż w tamtym czasie pisałem List do Lecha Wałęsy z prośbą oto aby wziął na siebie odpowiedzialność za TW Bolka - bez względu na stan faktyczny. Pisałem w nim, że przecież prosty elektryk nie mógł w istotny sposób zaszkodzić zbliżającej sie fali upadku komunizmu, że Polacy mu to wybaczą. Jednak stało się inaczej bezpieka rozpasała się w gospodarce, polityce, lokalne opróżniacze rondla zdominowały samorząd.... jest źle... za to odpowiada Lecha Wałęsa i jego ówcześni nauczyciele: Michnki, Kuronie, Geremki... oni permanentnie wykorzystali prostego człowieka do swoich rozgrywek z byłymi kolegami. Po czym dogadali sie z nim co do podziału polskiego tortu. Jestem osobą poszkodowaną przez komunizm więc to co piszę to nie tylko własne spostrzeżenia z tamtego czasu, to dostęp do materiałów jaki mają takie osoby... to porównywanie materiałów.... analiza... wnioski.
http://www.trybunalscy.pl/node/241
witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.