Skip to main content

Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów

portret użytkownika Bartłomiej Misiewicz
87a0a2e1d1b7b69a14ce5101172a54e6.JPG

Szanowni Państwo, Drodzy Piotrkowianie,

W imieniu własnym oraz Wiceprezesa PiS posła Antoniego Macierewicza chciałbym wyrazić ogromne podziękowanie, że byliście dzisiaj z nami na okręgowym piotrkowskim Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów.

Pogoda dopisała. Była to prawdziwa patriotyczna manifestacja, w której udział wzięli Parlamentarzyści PiS: Wiceprezes PiS Antoni Macierewicz, poseł Robert Telus, senator Wiesław Dobkowski, Samorządowcy: Prezydent Radomska Anna Milczanowska, b. Prezydent Skierniewic Leszek Trębski, członek Zarządu Powiatu Opoczyńskiego Marek Sarwa oraz Sekretarz Burmistrza Rawy Mazowieckiej Zbigniew Karpinski. Radni wojewódzcy, miejscy i powiatowi. Rodziny i działacze z Opoczna, Rawy Mazowieckiej, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego, Radomska, Bełchatowa oraz oczywiście Piotrkowa Trybunalskiego.

Osobno pragnę gorąco podziękować ks. Dziekanowi Andrzejowi Chyckiemu oraz ks. Kanonikowi Remigiuszowi Wysockiemu za całe wsparcie przy organizacji Marszu. Ks. Prałatowi Tadeuszowi Weberowi, który reprezentował JE. ks. abp. Metropolitę Łódzkiego Marka Jędraszewskiego za piękne kazanie.

Dziękuję Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości oraz piotrkowskim Radnym. Dziękuję Orkiestrze, która wspaniale uwieczniła tą uroczystość. Podziękowania należą się również Policji za sprawne zabezpieczenie Marszu.

Raz jeszcze bardzo, bardzo dziękujemy. Zapraszamy wszystkich do współpracy Biuro PiS w Piotrkowie Trybunalskim mieści się przy ul. Słowackiego 20 (windą na II p.) Zapraszamy również na www.facebook.com/pispiotrkow.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Bartłomiej Misiewicz
Pełnomocnik powiatowy PiS

Zdjęcia dzięki: epiotrkow.pl oraz piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl

3.4
Ocena: 3.4 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

ŁWD relacja

portret użytkownika Obserwator

POlitycznie POprawni w ŁWD

portret użytkownika ryszard l

Znowu w relacji "POlitycznie POprawni" POsiadający "jedynie słuszną prawdę" - a zatrudnieni TVP Łódź musieli zaznaczyć swoje stanowisko komentując: "protestowali przeciwko - ich zdaniem - fałszowaniu wyborów i manipulacji mediami".
Dodać należy, iż nie chcieli posłużyć się przytaczaną przez ministra Antoniego Maciarewicza jasną argumentacją w której przytaczano konkretne fakty i najlepszych świadków tych zdarzeń - członków komisji wyborczych, które ilustrowały te wyborcze cuda nad urną.
To nie były domniemania i przypuszczenia, ale autentyczne zdarzenia nad którymi nie chciał pochylić się sąd, bo musiałby zauważyć większą skalę, jeszcze dzisiaj wyraźnie widoczną, a zilustrowaną brakiem na internetowej stronie PKW wyników z obwodów miasta stołecznego Warszawy.
Nawet wadliwy system informatyczny nie jest wstanie tego braku usprawiedliwić, bo postawa tych co decydują o kształcie ordynacji i sposobie zabezpieczenia wyborów dają kolejne argumenty.
Ten kto nie boi się uczciwych wyborów, jest wstanie przyjąć wszystkie zabezpieczenia, bo rodzą bezsporne zwycięstwo. Tylko słabi boją się przegranej i chcą nieuczciwie posiąść mandat wyborczy.
Uczciwe wybory tworzą prawdziwą demokrację – władzę ludu. PO jest wielkim zaprzeczeniem takiej uczciwej relacji, bo nawet nad wielkim wysiłkiem legislacyjnym obywateli, którzy dostarczyli obywatelskie projekty nigdy się nie pochylili i wszystkie wyrzucili do kosza bez żadnej refleksji.
A manipulacja medialna jest dla uczestników tego piotrkowskiego wydarzenia już tutaj konkretnie widoczna w tak przekazywanym sprawozdaniu.
Jedyne za co można podziękować to fakt ukazania się relacji, bo jednak tym razem zamieszczono ten materiał filmowy w publicznej telewizji i zauważono to wydarzenie dziejące się na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego.

jeszcze bardziej poprawni

portret użytkownika Marcin P.

Jeszcze bardziej poprawna politycznie okazała się w tym przypadku "Telewizja Piotrków", która to nawet nie wspomniała o marszu. Co ciekawe materiał dla wspomnianych ŁWD przygotowali Janusz Suwart i Katarzyna Zajda, związani z "Telewizją Piotrków".

Może to i lepiej, bo jeszcze ktoś mógłby usłyszeć o tym marszu?

najbardziej poprawni byli krzyczący

portret użytkownika witold k

Tymi okrzykami zabezpieczyli obecny stan. Pokłucili opozycję w RM. Moje gratulacje.

Chodzi o komentarz

portret użytkownika ryszard l

Moja uwaga dotyczy komentarza załączonego przez ŁWD.
Natomiast do materiału filmowego nie mam zastrzeżeń, bo poprawnie ukazywał swoimi kadrami wydarzenie i za to można dziękować Januszowi Suwart.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.