Skip to main content

Gratulacje

Rzadko zaglądam na stronę "Trybunalskich". Brak czasu, rodzina, praca, codzienna krzątanina - a w końcu jestem tylko adoptowanym piotrkowianinem... adoptowanym właśnie przez Wasz portal.

Trybunalscy w obecnej odsłonie istnieją już 30 miesięcy. Trochę pomogłem p. Witkowi przy technicznej stronie przedsięwzięcia i znam strukturę portalu. To znaczy znałem. Wtedy to był schemacik i zarys murów, dziś - wielka budowla.

Wielkie, żywe i ruchliwe miejsce. Ponad 2500 tekstów, prawie 300 zalogowanych czytelników, ankiety w których oddawanych jest ponad 400 głosów, zdjęcia, filmy, pękający w szwach kalendarz... mnóstwo "zakamarków" i działów w których można się zagubić a na pewno zaczytać przez godziny...

Gratulacje, Panie Witku. Kawał solidnej pracy.

mało...

powiedziane. Pozdrawiam

To prawda

portret użytkownika witold k

rozpoznają nas piotrkowianie, ale nie tylko. Spotykam się z sympatią w kraju. Pytają jak u siebie ruszyć z taką formą pracy. Odpowiadam to proste, niestety żmudne bo trudno przebić się przez koteryjność tzw. lokalnych elit.

Nasz piotrkowski przypadek to temat na kolejny serial: Alternatywy czy też Sami Swoi...

Do meritum. Dziękuje panie Bartku za dobre słowo. Jeśli można. Może kiedyś zaktualizował by Pan nam tego naszego Drupala...

Przy okazji. Piotrkowianie. Wiem, statystyki oglądam, nie ma środowiska, które by do nas nie zaglądało. Widzimy przenoszone od nas myśli, poglądy, koncepcje... Stajemy się miejscem, które należy odwiedzić po to żeby zorientować się co i jak.

Rozrastamy się. Potrzebujemy pomocy. Korektora, grafika komputerowego, stałych współpracowników z aparatem czy dyktafonem...

Tu uwaga, tak długo jak długo pozwoli prawo trybunalscy.pl nie będą komercyjni - nie dadzą zagonić się w raporty, sprawozdania city i inne pity... czyli - u nas nie ma diet... To nasza siła.

Tych, którzy nie wierzą w naszą bezstronność polityczną - nie deklarują formalnej współpracy by nie narazić się swoim przywódcom, mówimy no cóż - "róbta co chceta"

Jednak.

Każden jeden, któren w naturalny sposób jest: w moralności - katolicki, w gospodarce - prokapitalistyczny, antykomunistyczny - w polityce - jest mile widziany.

Od tego ilu nas na trybunalskich.pl będzie zależy jak potoczy się nasze lokalne życie publiczne. To proste. A czasu nie ma...

witold k

Witku.....

ze wszystkim , co napisałeś się w setce zgadzam, oprócz jednego.........nie jestem bezstronny politycznie. Całe życie jestem i byłem w kontestacji dla zła, cwaniactwa i "chuligaństwa" ograbiającego społeczeństwo. Demokracja jak sama nazwa wskazuje.........Demos- cratos.
Ps. może dojrzałem do tego aby wejść w członkostwo redakcji trybunalscy.pl. Podejrzewam,że jeśli byś mnie tam widział skuszę się na te propozycję, którą wcześniej odrzuciłem .Pozdrawiam.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.