Skip to main content

Manipulacje

Wojenne europejskie gierki AD 2022

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Imperializm zbrojny trwa. Tak o nim głośno jak potrzebę tego określa chowanie imperializmu ideologicznego.

Tak głośno o ilości jakości broni dostarczanej Ukrainie jak mocno trzeba schować oczekiwanie - przymuszenie tejże do, na kolanie przyjęcia oszołomstwa masońskiego spod nicku konwencji stambulskiej.

Niemiec z Francuzem mają rację

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Niemiec z Francuzem owszem mają rację, nie informują jednak, że to gadka do siebie i swoich mocodawców. Więcej. Są głupi jak ojcowie założyciele (Masoneria) nowego porządku świata.

Ignorancji. Wyobrażali sobie że parobek Putin domyśla się roli jaką mu wyznaczyli. Stalin też miał być naiwny i posłuszny. Pogonił jednak dziadostwo. Putin właśnie też to robi. Podobne do Niemca i Francuza w lepszej jednak (2022r) niż wtedy sytuacji. Marzy im się jak przedtem; sprzedać, zahamować Europą środkową.

Radni PiS chcą, by Piotrków zawiesił współpracę z rosyjską Kostromą

portret użytkownika witold k

Chcę zwrócić uwagę, że nie ma we współczesnym świecie polityki Państwa - administracji państwowej, samorządowej, które legitymowałaby się mandatem wyborczym.

Tutaj mamy wyjaśnienie tak łatwej ekspansji ekonomicznej czy militarnej.

Koleżeństwo po pijaku opowiada sobie o swych podbojach a potem mają problem bo jednemu z nich spieszy się, i boi się, że go koledzy wymanewrują i wojska puszcza żeby przyśpieszyć bieg wielu…

Oderwanie od rzeczywistości, wprowadzenie siebie w pułapkę, daje takie oto owoce.

30. lat niewielkiej pomocy orkiestry

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Trzeba tutaj powiedzieć, że zanim nadałem temu wydarzeniu Nick „Przemocy” – było to „Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy” był to czas pomocy oligarchiom. Okres kiedy cały aparat III RP zobowiązany był to podległości kierownictwu interesu to medialna przemoc.

Totalna medialna przemoc coś jak Holokaust czy Antysemityzm. Bezwzględne posłuszeństwo Goja wobec polityki Izraela - jedynego na świecie antysemitę. Do tej pory nikt się nie waży zwrócić uwagę, że świat jest antyżydowski i że współczuje Semitom na Bliskim Wschodzie.

Do meritum

Międzynarodowy dzień pamięci ofiar holokaustu

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Co to jest?! Dlaczego świat – media nic nie robią aby wychodzić ze świata manipulacji.

Jeśli już. Międzynarodowy Dzień Bohaterów Holokaustu i to 14 sierpnia. Dzień, w którym polski zakonnik skonał po wcześniejszym oddaniu swojego życia za życie kolegi (nieznanego osobiście) z obozu.

Nieuchronny koniec darmowej promocji

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Myślę, że Covid-19 to złote czasy dla tzw. prawicowych antypisowców. Jeszcze takiej, wygodnej, darmowej, okazji to wyrzucania frustracji nie było. Co teraz. Jeśli; tenże parobek światowej lewicy z azjatyckiej biedy – szef WHO ogłosi koniec epidemii. Katastrofa. Kto z naszych powinien jechać do siedziby i prosić o przedłużenie epidemii chociaż do czasu wyrobów w III RP. To ważne bo uczepią się jeszcze absurdalniejszych tematów i utopioną nas ku zadowoleniu sąsiadów.

Do meritum

O tempora, o mores!

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Tak! To co się dzieje obecnie pod nickiem epidemia & antyepidemia to zepsucie, rozluźnienie obyczajów.

Nie zdawałem sprawy z szaleństwa ludzi, którzy pod nickiem, który sami wymyślili, a który w istocie nie istnieje i nie będzie istniał mianowicie bon mot manipulujący „segregacja sanitarna”. Segregacja? Znam kilku, którzy się nie myją, zębów nie mają; nikt ich nie odsuwa, sami się odsunęli.

portret użytkownika witold k

Brawo. Jesteśmy społeczeństwem Zachodu…

mamipulacja.jpg

Tak sprzed ca 40 lat. Mniej więcej tyle lat wcześniej Masoneria na Zachodzie rozhuśtała; tak maksymalnie likwidację starej Europy. Dwa kanały poszły w finansowanie. Pierwszy likwidacja Kościoła Powszechnego. Drugi Import wroga chrześcijaństwa do Europy mowa o tamtym Islamie… O dziejszym później.

Osiągnęliśmy poziom Zachodu sprzed dziesięcioleci. Dziś nie ma Zachodu w naszym rozumieniu. To niemrawa masa w niczym już nieprzeszkadzająca a konsekwencja trzymania jej za (…) pokazuje współczesna Francja Macrona.

Poseł Sienkiewicz pod wpływem alkoholu w Sejmie? Budka zaprzecza! "To są jakieś bzdury"

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Zatrzymać to szaleństwo… Nie tak dawno w PT Marian Be spał w najlepsze na Mszy Św. nikt Go nie wyprowadził. To co? Lepsze to było…

A to zaprzeczanie…

Cała nasza codzienność to końcówka PRL. Kto z kim tym razem już się umówił na kolejne przejęcie kolejnego bękarta tym razem III RP.

Dość!

Tak jak pan Sienkiewicz miał prawo trafić na posiedzenie sejmu pod rauszem tak Zjednoczona Prawica ma prawo - obowiązek prawdę mówić o reformie podatkowej trudnej drodze uwłaszczania zwykłych ludzi a nie mamić jakimiś kłamstewkami dla trzody…

Polski Ład 4

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

„PiS za mało daje na dzieci” to jest bon mot, zasłyszany na ulicy. Ktoś np. pan Jarosław Kaczyński powinien strzelić sobie w głowę. Najlepiej online.

Moja pierwsza refleksja na temat propagandowego oszustwa „Polski Ład” zamiast „Ład w Polsce": pisałem o niesympatycznym potraktowaniu politycznej władzy. Rada Europy - to polityczna władza w Europie. Udawanie, że jest inaczej też podlega karze np. karze chłosty.

Subskrybuj zawartość