Skip to main content

Wybory 2015

"Pobudka" Polska po roku od protestu w Państwowej Komisji Wyborczej

28.11.2015 17:00
28.11.2015 19:30
pobudka.png

Szczęść Boże!
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

W imieniu Klucza Warszawa-Śródmieście, Centrum Edukacyjnego Powiśle oraz Ruchu Kontroli Wyborów zapraszamy na debatę z udziałem Grzegorza Brauna, która odbędzie się w najbliższą sobotę 28 listopada 2015 roku o godz. 17:00 w Warszawie przy ul. Foksal 3/5 w lokalu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Tematem spotkania będzie: „Polska po roku od protestu w Państwowej Komisji Wyborczej.”

Jak to jest z tą demoralizacją? O stanowisku ZPP w sprawie pomysłów PiS

rodzina.jpg

Dość dziwny tekst znalazłem na stronie internetowej Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, mający być stanowiskiem ZPP w sprawie programu Prawa i Sprawiedliwości. Zatytułowany on jest: "Program PiS realny, ale wymaga korekt".

Posłowie od Kukiza chcą wesprzeć rząd

Wyborcy PiS oczekują państwa, które będzie rządzone przez ludzi uczciwych. Ma być silne, skruszyć szklane sufity, a obywateli ochronić przed zagrożeniami. Chcą przy tym jego odnowy moralnej i instytucjonalnej. Pragną zwiększenia kontroli, bo ufają kontrolującym - pisze w najnowszym numerze „Gazety Polskiej” dr Rafał Wójcikowski, poseł ziemi piotrkowskiej.

Antoni Macierewicz

portret użytkownika witold k

Powołanie Pana Antoniego na ministra rządu Rzeczypospolitej jest swego rodzaju symbolem, czy może obowiązkiem wobec wiernych Synów tejże.

Polityczny antykomunizm

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Za kilka dni polski Sejm zatwierdzi rząd pani Szydło; będzie można powiedzieć: Właśnie zrealizował się Polityczny Antykomunizm. Personalnej wiarygodności owej politycznej wartości nadaje wielu ministrów (wskażę Antoniego Macierewicza) – czerpiących, że tak powiem, z rożnych źródeł i pokoleń – co jest wartością dodatnią. Powierzchownie na rzecz patrząc, brakuje rasowego endeka i to jest problem. Mam nadzieję, że taki ujawni się w przyszłości.

Czy Platforma Obywatelska dokona samorozwiązania

portret użytkownika witold k
logo PO.jpg

Czy zrobi to przed pierwszym posiedzeniem Parlamentu? Rysiek Petru spokojnie towarzystwo ogarnie i Geremek zza grobu będzie zadowolony. Adaś Michnik odżyje, może Stefek wróci.

Oczywiście, że nie rozwiąże się, bo kasę za wybory trzeba przerobić.

Do meritum. Bez problemu można udowodnić polityczną ciągłość wrogości do katolickiej i narodowej Polski – ciągłość wypisana na w szyldzie Platforma Obywatelska. Owa ciągłość: Klub Krzywego Koła, Komandosi, KOR, TKW Solidarność, ROAD, UD, KLD, PO.

Trzeba obalić ten system…

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Trzeba obalić ten system - rzecze jeden z drugim i… kto zgadnie, o co tu i komu - chodzi. Przydałoby się wykazanie właścicieli rachunków, z których płynęło finansowanie np. „kukizowych antysystemowców”. Żeby zrozumieć, dlaczego ten czy tamten jest za, a nawet przeciw - należy sprawdzić pochodzenie pieniędzy, jakimi posługują się.

235: Gdzie są Politycy

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

235 to oczywiście ilość posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy dociążeni nadzieją rodaków na nową, lepszą Polskę, będą w stanie permanentnego zawirowania. Mamy 460 posłów; 231 mandatów daje większość w drobnych, niekonstytucyjnych sprawach. Czterema mandatami wybory wygrał PiS. Cztery mandaty w zapasie. W tym 235 osobowym składzie sporo nieprzydatnych pożeraczy diet, także kilku Polityków nie mylić z politykami, którzy w ogóle nie powinni zajmować miejsca w Sejmie. Sejmie – miejscu podejmowania decyzji wcześniej ułożonych i podanych pod przegłosowanie.

Antoni Macierewicz o Ukrainie: My im pomagamy za friko, a oni na nas plują!

Zamieszczamy kolejny fragment ze spotkania z posłem Antonim Macierewiczem, które odbyło się w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 22 października 2015 roku
Tym razem poseł PiS odpowiada na pytania dotyczące możliwego resetu w relacjach polsko-rosyjskich po ewentualnym dojściu PiS do władzy. Przedstawia również swój punkt widzenia na to, jak Polska powinna się zachowywać wobec Ukrainy i czego oczekiwałby od Ukrainy w stosunku do Polski.

Zapraszamy do wysłuchania tej ciekawej wypowiedzi!
https://www.youtube.com/watch?v=rvI4DBUiHKE

Piotrków zasługuje ...

piotrkow.jpg

Już po wyborach emocje opadają wyniki przekręcone o jakieś min. 7% na niekorzyść PIS, Kukiza, Korwina i o min. 3% na korzyść PSL i tak dają większość parlamentarną PIS i obarczają ją całością władzy w naszym pięknym choć biednym kraju. Media tradycyjne i elektroniczne będące w 80 % w rękach niemieckich, rosyjskich czy żydowskich od rana do nocy pokazują w jakim terrorze przyjdzie nam żyć przez następne 5 lat ale chyba... DAMY RADĘ …

Subskrybuj zawartość