Skip to main content

Anthony Ivanowitz

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek

Przepraszam Autora ale tekst czasowo jest zablokowany (w zgodzie netykietą). Zbyt duże emocje wywołuje. Tak duże, że niestarcza miejsca na logiczne myślenie i ustosunkowanie się do niedopuszczalnej formy walki, którą Autor (oddzielnym niezależnym tekstem) ubrał w formę dogodnego wyjścia.

Interakcje zakończone, czyli jak wydymać podatnika

herbPT.svg.png

Interakcje po raz kolejny- czyli jak dymać podatników.

W Piotrkowie Trybunalskim zakończył się kolejny, piętnasty już Festiwal Sztuki Współczesnej „Interakcje”. Po każdym kolejnym festiwalu, rozsądni ludzie (których w Piotrkowie nie brakuje) zadają pytanie: kto i dlaczego te żałosne wygłupy finansuje??

Czy w środku Piotrkowa powstanie zakład utylizacji smieci?

wieden.zaklad.utylizacji.jpg

Cudo ekologicznej techniki, czy gnojowisko w środku miasta?

Ukazujący się w Piotrkowie Trybunalskim tygodnik „ 7 Dni” (dodatek lokalny do „Dziennika Łódzkiego”), piórem felietonisty Pawła Lareckiego, poinformował czytelników o zamiarze wybudowania (przez prywatną spółkę) zakładu przetwarzającego odpady organiczne w energię cieplną i elektryczną. Zakład miałby powstać na terenie dawnej huty szkła „Kara”, będącej obecnie własnością huty szkła „Feniks”

Publicystyka niekomercyjna a komercyjna

Trudno zdefiniować (zwięźle) motywacje dla publicystyki niekomercyjnej - patriotyzm? Jest ona społecznie bardziej wartościowa i wiarygodna niż ta komercyjna. Oto przykład 10-cio letniego tekstu autorstwa Anthony Ivanowitz:

Marek


"Partyjne sitwy rządzące Polską od 12 lat, doprowadziły kraj do poważnego kryzysu gospodarczego i społecznego . Albo MY - Obywatele Podatnicy zorganizujemy się i zreformujemy obecny, pasożytniczy system, albo ONI - partyjniacy (nim wybuch społecznego buntu, zdmuchnie ich ze sceny politycznej) skompromitują demokrację i wyniszczą gospodarkę !!

Wywiad z panem Piotrem Gajdą

Wywiad z panem Piotrem Gajdą dyrektorem Festiwalu Sztuki Współczesnej „Interakcje” w Piotrowie Trybunalskim

Subskrybuj zawartość