Skip to main content

Czas na Zmianę w Piotrkowie Trybunalskim 2018 (5)

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

prymitywne zachowanie KODziarskich piotrkowskich bojówek

Na wstępie zwrócę uwagę, że u nas na trybunalscy.pl tylko niżej podpisany i Jacek wskazują na aktywność jak medialnie nazwali “totalnej opozycji”. Wykorzystam komentarz do spotkania z ministrami u O.O. Bernardynów do przeprowadzenia szybkiego raportu z tzw. opozycji w PRL i III RP na piotrkowskim przykładzie.

O samo manipulacji, w jaką popadły koterie ichniejszych twórców PRL i budowniczych III RP zdań kilka. Zjawisko zmiotło PRL i ciągle ma nadzieję, że zmiecie Pisolandię. To oddzielny temat.

Mowa bowiem o “junakach i traktorzystkach”, o których dziś mówimy “totalna opozycja”. O wspólnym ideowych pochodzeniu dzisiejszej władzy i opozycji. O zdrowym propaństwowym pro samorządowym funkcjonowaniu w niszy...

Lata osiemdziesiąte: Po usunięciu z PZPR “Żydów”, “Chamy” były pewne, że dziadka Mroza trzymają za nogi. Tu przypomnę, że byli współpracownicy z PRL uważali, że Papież ma za mało wojska, aby się z nim liczyć. Ale, że jedni jak i drudzy rościli sobie prawo do zarządzania krajem nad Wisłą, Więc poszli w zaparte tak daleko, że Solidarność wyskoczyła spod kontroli tak Kiszczaka jak i Geremka. Resztę znamy.

Pewnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, że uratowała nas działalność Solidarności przy Kościele w Duszpasterstwie Ludzi Pracy. Późniejsze PC Porozumienie Centrum ani myślało współpracować z zebranym do kupy: ze Zjednoczeniem Chrześcijańsko Narodowym, z zapleczem. Dość. Kto chce - to wie.

Nienawiść, dzięki której zaszufladkowano wpierw “Zaplutych Karłów Reakcji”, potem geremiki z kiszczakami wbili w głowę TW Bolka. Zobaczymy ją także później wiele razy - do dziś. To tu należy widzieć moje powiązanie “traktorzystek” z “totalną opozycją”. Zresztą dopatrzymy się tutaj rodzinnych związków. Ową nienawiść skierowaną także na mnie personalnie obserwuję w PT od połowy lat osiemdziesiątych, przez pierwszą kadencję RM; tę, o której mówi Jacek w swym blogu.

To sterowana nienawiść wraz z epitetami wyeliminowała polski zdrowy żywioł z polityki jako narzędzia osiągania celów. Kończąc: PROM powinien się zdelegalizować, a Krzysztof Chojniak poprzeć kandydata na urząd prezydenta zaproponowanego przez “Zjednoczoną Prawicę”.

witold k

14 czerwca 2018

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak