Skip to main content

Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego powinien zachować się tak jak Prezydent Radomska!!!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Pamiętamy zeszłoroczną wizytę w Piotrkowie Trybunalskim nadburmistrza Esslingen, wygłoszone przez niego aroganckie przemówienie i brak reakcji ze strony włodarzy naszego miasta.

"...z wielką powagą odnotowałem fakt, że do Radomska przybył rabin z grupką żydowskiej młodzieży celem upamiętnienia „likwidacji radomszczańskiego getta” z przemówieniem, w którym oskarżył polskich chłopów o wymordowanie 200 tysięcy Żydów podczas wojny. Przemówienie rabina miało być tłumaczone na język polski podczas wspólnego spotkania „ku pamięci”, lecz gdy burmistrz Radomska zapoznał się z jego treścią – odmówił współuczestnictwa w tej propagandowej hucpie. Najciekawsze, że wobec tego rabin - jak rasowy politruk - skonsultował się z izraelskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych, które surowo nakazało mu nie zmieniać ani na jotę przygotowanego przemówienia. Także i burmistrz Radomska skonsultował się z polskim MSZ i odmówił współuczestnictwa w hucpie, wobec czego przybyli z rabinem Żydzi „upamiętniali” osobno, a delegacja magistratu -osobno. Na koniec burmistrz nieco wymiękł: żeby wynagrodzić jakoś rabinowi „gadanie do obrazu” – polecił przeprowadzenie w szkołach Radomska „pogadanek o holocauście”… "
Cytat pochodzi z tekstu Mariana Miszalskiego pt. Dobry żart tynfa wart

Pan Prezydent Radomska Jarosław Ferenc w kłopotliwej sytuacji, podobnej do tej jaka miała miejsce kilka miesięcy wcześniej w Piotrkowie, nie schował głowy w piasek lecz zachował się godnie jak Mąż Stanu. Chwała Mu za to.

Piotr

5 kwietnia 2018

3.666665
Ocena: 3.7 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak

Nie żartuję

portret użytkownika witold k
5

Jeden ma olej w głowie inny we flakoniku... a jeśli o starczych idzie to wiadomo potrafią kota ogonem odwracać, że podróże morzem w aucie w sobotę wskażę. Swoją drogą; z Benjaminem to mają ni to udawać ni to wstydzić się. Coś jak nas TW Bolek.

Hipokryzja!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Gdyby tylko chodziło o olej w głowie. To jest GRA o 300 mld $.
Przy okazji coś skapuje pomagierom w tym szwindlu.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.