Skip to main content
portret użytkownika Nazaret Energetyków
logoKSE.jpg

„A jeżeli mieszka w was Duch Tego, który Jezusa wskrzesił
z martwych, to Ten, co wskrzesił Chrystusa Jezusa z martwych,
przywróci do życia wasze śmiertelne ciała mocą mieszkającego
w was swego Ducha”

/Rz 8,11/

Koleżanki i Koledzy Energetycy!

Uroczystość Zmartwychwstania Pana Jezusa jest naszym najważniejszym świętem. Jak pisał św. Paweł, gdyby Chrystus nie zmartwychwstał daremna byłaby nasza wiara. W tym więc wyjątkowym czasie przygotowania do Świąt Wielkanocnych, łączymy się z Wami poprzez modlitwę i życzenia. Fakt, że jesteśmy uczniami i wyznawcami Zmartwychwstałego Pana, niech będzie dla nas powodem do dumy.

Życzyny doświadczenia radości z wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego, który chce być drogą naszego życia. Niech czas świętowania zwycięstwa życia
nad śmiercią, dobra nad złem, stanie się okazją do refleksji nad naszą wiarą oraz nad sposobem jej wyznawania i świadczenia o niej.

Gdy w Wielkanocny poranek będziemy jak apostołowie Piotr i Jan pochylać się nad pustym grobem, poczujmy radość i miłość do naszego Odkupiciela. Niech Jego miłość pozwoli nam zobaczyć siebie w prawdzie.

Życzymy wszystkim siły na każdy dzień, nadziei wypływającej z faktu, że obok nas, zawsze, w każdym kroku idzie Zmartwychwstały Pan, podobnie jak z uczniami do Emaus!

Chrystus Zmartwychwstał!

Prawdziwie Zmartwychwstał!

ALLELUJA! Wielkanoc A.D. 2018

 • Ks. dr inż. Sławomir Zyga Władysław Turek: Krajowy Duszpasterz Energetyków
 • Przewodniczący Zarządu KSE „Nazaret”: Władysław Turek

  Katolickie Stowarzyszenie Energetyków

  radosnego alleluja jezus zmartwychwstał

 • 5
  Ocena: 5 (1 głos)
  Twoja ocena: Brak