Skip to main content

Porachunki rożnych osób...

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Tak na początek. Żydzi mają "Antysemityzm”- bon mot, nie znajdujący jakiekolwiek prawdziwego bytu, za to skutecznie uruchamiającego samofinansujące się przedsiębiorstwo „Holocaust”. Tak „Holocaust” jak i „Antysemityzm” można urealnić - odebrać Żydom.

Co my, Polacy mamy? Co skutecznie w ciągu wieków nam zaszczepiono przy szczególnym udziale współobywateli Żydów? Powiem wam, choć o tym przecież wiecie – „Polskie Piekiełko”. Mistrzostwo równe „Antysemityzmowi”, tyle że w przeciwieństwie do żydowskiego bejsbola na Goi - my mamy piekiełko dla współziomków. Niestety, gdy idzie o „Polskie Piekiełko”, zdaje się nikt nie jest w stanie nam go odebrać. Ku uciesze postronnych.

Dość! Kto chce, widzi. Wskażę dwa piotrkowskie przykłady:

 • Komunistyczny Piotrków po 1945 nie odbudowuje zniszczonych budynków Piotrkowian, a żydowską Bóżnicę. Dzieje się to w czasie obowiązującego zwalczania żydowskich korzeni w Polsce i przy jednoczesnym obstawieniu administracji PRL przez komunistyczną agenturę żydowskiego pochodzenia. Tu przypomnę, że polskiej inteligencji już nie ma.
 • Kiedyś zrealizowałem – pokazałem idee „wielu w jednym celu”. Za materiał jednoczący ponad podziałami wziąłem Męża Stanu, Narodowego Bohatera - Witolda Pileckiego. Podciągałem temat kilka lat. Trudno było – mamy cały duży tag z prawie pełną dokumentacją.

  Co mamy? PROM (patriotyczny ruch ocalenia maniutkomanii) w najlepsze walczy z PROM (patriotyczny ruch obalenia maniutkomanii). Pokazywałem różnice. Nie ma jej. To na prowincji. A w kraju? To samo. „Opozycja Demokratyczna” nic nie zrobiła, aby zawalczyć o „Ekstremę Solidarnościową”. O PC nie wspomnę - wiele razy to pokazywałem.

  Można to ogarnąć? Można: my na trybunalscy.pl to robimy - włącz się.

  witold k

  3 marca 2018

 • 5
  Ocena: 5 (3 głosów)
  Twoja ocena: Brak
  Grupy robocze: