Skip to main content

Utworzenie Muzeum Legionów Polskich w Piotrkowie - wątek na forum

portret użytkownika Robert Rudnicki
18.01.2018 18:00
18.01.2018 20:00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Społecznego Komitetu Utworzenia Muzeum Legionów Polskich w Piotrkowie

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak

Nie wylać dziecka z kąpielą

portret użytkownika witold k

Na dziś nie ma tematu " Muzeum Legionów Polskich" a wciągania piotrkowian w ratowanie nie trafionego biznesu. Jeśli ten szybki biznes, który okazał się pułapką ofsajdową wyjdzie i naiwni piotrkowianie przerzucą go na koszt podatnika - to będzie piotrkowska wojna uruchomiana przez pierwszych uwłaszczaczy się na miejskich obiektach.

Temat jest duży trudny i nieznany szaremu obywatelowi - podatnikowi. A gdzie to ewentualne wylanie dziecka z kąpielą. W postkomunizmie, który mentalnie zajął wszystkie polskie mózgi, a który jest doskonale realizowany na Zachodzie - Komisarze i na Wschodzie Oligarchowie. (przypomnę: Stalin wygonił Komisarzy)

Muzeum Legionów powstanie w PT to jasne. Żeby jednak mogło powstać w "Wandzie" (może powstać w każdym innych obiekcie) to wpierw należy poinformować o związkach jego ostatniego właściciela, którego wybawił z kłopotu Piłsudski - mowa o ówczesnej politycznej ekipie marszałka. Potem młody biznesmen, który wszedł na znakowany teren i przegrał tę rywalizację... musi stanąć w prawdzie.

Wtedy będzie można myśleć o oryginalnym pomyśle - prywatnego Muzeum.

Wanda, Danka… Piotr

Zaczynamy od założenia konta w banku i próśb o dobrowolne wpłaty... które zwrócimy jak projekt nie wyjdzie - moi mili parafianie. Można zdjęciami handlować...