Skip to main content

Dekonspiracja – to naprawdę się dzieje II

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

W Piotrkowie Trybunalskim tym, który w latach szeroko ujmując Junty Wojskowej (1981-89) nie podporządkował się dominacji znaczonych (przetrzymanych w piwnicy Kiszczaka) opozycjonistach i stojących po środku nadzorcach z PZPR robiących po drugiej stronie (Geremek) powstała silna alternatywa pod potrzeby odrodzonej Polski.

Zostawiam na boku co nam z tego zostało – co PROM roztrwonił i czy można to odtworzyć. W tymże Piotrkowie, w poniedziałek zaistnieją dwa światy: Duszpasterstwo Ludzi Pracy i ROAD (Ruch Obywatelski Akcja Demokratyczna).

Będzie to ciekawy obraz. Okaże się, że pomimo upływu tylu lat i tylu programów odmóżdżających - obie strony zachowają swój potencjał ilościowy i jakościowy. Tu uwaga. Do ówczesnych wściekłych koleżanek z ROAD późniejszego zaplecza z UD dziś doszlusują Ci, którzy wtedy po rzekomo drugiej stronie rozsyłali preparowane materiały podziemne z biura na Szkolnej. Wiele o tym już wspominałem. Wyjdą patrioci nowego brukselskiego porządku, bo im emerytury z motłochem zrównali a to jest straszna krzywda.

Dekonspiracja. Wśród modlących się różańcem nie zajdziemy (w swej masie) nowych twarzy. Manifestujący pod Sądem warci są fotki, ponieważ ta grupa w przeciwieństwie do sformatowanych pod szyldem „Forum Ruchów Katolickich” to polityczna, ideowa zagadka, która utoksycznia przekaz o pilnej potrzebie wyrażania troski o zachowanie politycznej suwerenności Temidy.

Obronę trójpodziału władzy należy zostawić podmiotom, które nie należą jak to pani prezes raczyła nie ukrywać do Klanu. Aparat PRL i strąceni z piedestału - wyrodne dzieci III RP (syny i córy układu Kiszczaka z Geremkiem) watr jest zapamiętania. Sami wychodzą na ulicę i to jest ten majstersztyk, który zbyt późno zaistniał.

Zaprawdę powiadam wam, gdyby nie ordynacja proporcjonalna towarzystwo zostałoby na lodzie jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Dziś byliby przykładnymi obywatelami Rzeczy Pospolitej. Za ten stan rzeczy odpowiedzialność polityczną ponosi PIS! któremu pomimo wszystko udzielam poparcia.

witold k

13 października 2017

Dekonspiracja – to naprawdę się dzieje

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak