Skip to main content

Szukają wandali, którzy pomazali pomnik

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Szukają wandali, którzy pomazali pomnik. No to mamy problem. Rozumiem, że mamy już rysopisy wandali, którzy pierdnęli w spr. usunięcia pomnika. Mamy rysopisy wandali, którzy od ca 50 lat tolerują ów pomnik. Myślę, że mogę podać swój rysopis jako ten, który mógłby wypisać wezwanie dla już ustalonych rysopisów.

witold k

1 kwietnia 2016

4.5
Ocena: 4.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak

...

Jakaż determinacja w działaniu szkoda, że tej energii nie wykorzystują do innych celów. (Nawiasem mówiąc, moja ocena jest taka: Wreszcie ktoś w naszym mieście zrobił coś spektakularnego taki test na to czego; władza nasza; tak naprawdę broni?!)

Przykładem tutaj niech będzie protest 94 letniej kobiety mieszkanki osiedla: Wysoka a dotyczącym obrony jedynego pozostałego drzewa przed jej balkonem. System jest przeciw i z cała determinacją dąży do usunięcia ostatniego drzewa z przed bloku na tymże osiedlu. Rok temu usunięto wszystkie możliwe drzewa jedno zostało po proteście i próbie obrony. Nie na długo. W/w jest zdeterminowana nawet wykupić teren pod drzewem byle by je ocalić. Czekam na finał tej sprawy. Ciekawy jestem czy ktokolwiek z Radnych będzie zainteresowany tym tematem. Jeśli tak czekam na informację.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.