Skip to main content

Strąceni z piedestału

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

12 grudnia 2015 wydarzyła się rzecz bez precedensu po 1980 roku. Osamotnione ofiary bękarta z Magdalenki (III RP) wyprowadziły ludzi na ulicę. Nowa rzecz. Nie w knajpach przy ośmiorniczkach, a na deszczu i wietrze w szeregu ze zmanipulowanymi przez produkt tvnenopodobny zwykłymi ludźmi - pukali o swoje utracone pozycje.

Czy strąceni z piedestału mogą się nam do czegoś przydać? Nie!

 • Gospodarce nie, bo nie są w stanie zmobilizować milionów – nie będzie znaczącego przychodu z wynajmu autokarów, noclegów czy zakupu kanapek, piwa, gorzałki. Policja nie naszarpie za złe parkowanie.
 • Polityce matce mądrości nie, bo wystawiając się na widok publiczny, powodują zainteresowanie się nimi mediów, które mają jedno wyjście: poprzeć nową Polskę albo upaść, zbankrutować. Pierwszy sprawdzian już dziś, 13 XII - dalej będą kpić i umniejszać nasze manifestacje?

  Zwykłym ludziom podatnym na produkt tvnopodobny dziękuję za to, że ruszyli cztery litery. Mogę przyłożyć kolegom, którzy zdradzili o świcie i ich młodym parobkom, na ten przykład Petru czy coś... Ci, którzy ruszyli owe cztery na dłuższą metę, poczują się oszukani i za to uczucie też dziękuję, bo i ja wiele razy byłem oszukany, a na manifestacje zjeżdżałem wtedy, kiedy niewolno było. Kiedy nie o przypodobanie się chodziło tej czy innej koterii, a o to, że zdrowie i życie można było stracić. Zapewniam, że tak i ja miałem, np. 31 sierpnia 1982 Wa-wa. Pierwszy uraz kręgosłupa to dumne noszenie Matki Bożej Robotników (DLP).

  Do meritum

  KOD – Komitet Obrony Demokracji ma tyle wspólnego z demokracją, co KOR z robotnikiem. To co jest wspólne, to to, co było celem KOR-u po odejściu zeń tych, którzy stworzyli ROPCiO. Rozwalenie PRL na warunkach i korzyściach ustalonych przez KKK. Bękart z Magdalenki III RP do tej pory owych ustaleń strzegł jak Jaruzelski socjalizmu. Tu wspomnę, że już po przejęciu władzy nad Polską z rąk moskiewskich na brukselskie, wpływy dla przykładu na propagandę przejęli Niemcy, którzy jak widzimy, poszli drogą Hitlera i z Rosją grają na ich wspólny interes.

  Każdy wstępnie rozgarnięty były minister, sędzia, parlamentarzysta, sam powinien nowej fali ustępować. Nowa fala to nowe otwarcie i nowa szansa na poprawę źle zakropionych na rautach, warunków naszej egzystencji na arenie międzynarodowej. Jeśli tego nie robią, a nie robią, powinna ich spotkać należna „zapłata”.

  Nie zapominam o zdradzie, jakiej dokonali ci, którzy wdali się z komunistami w układy i zdradzili ich. Mały z tego pożytek. Za zdradę dziękuję, wolałbym jednak, żeby tego okresu nie było. Łobuzerka PiS doprowadziła do tego, że konkurencji PiS mówią to, co powinien mówić zwycięski polski obóz. JOW, socjal do fundacji, podatki na obsługę zadłużenia i aparatu, nie na hodowlę obywateli.

  13 grudnia 2015

 • 3.5
  Ocena: 3.5 (8 głosów)
  Twoja ocena: Brak