Skip to main content

Dziś spotkanie z Grzegorzem Braunem

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Chciałbym zwrócić uwagę na swoją opinię – oczekiwanie na permanentną troskę o JE Prezydenta Najjaśniejszej. Co zaś idzie o p. Brauna to dopóki stryj za ucho nie wytarga (za całokształt), powinien intensywnie oceniać, opiniować działania pana Andrzeja Dudy. Stać murem za Jego prezydenturą. Jedynie pan Grzegorz Braun oficjalnie poprał w II turze kontrkandydata do urzędu.

Moi mili parafianie! "Prawie prezydenci" III RP: Januszu Korwin, Marianie Kowalski, Pawle Kukiz, Kornelu Morawiecki, Jacku Wilk – o polskiej codzienności, ale także o perspektywach decydują siły z zewnątrz. Jesteśmy post kolonią. Trudno żebyście o tym nie wiedzieli. Na naszą codzienność w ogóle nie ma wpływu ta czy tamta opcja polityczna. Jesteśmy ubezwłasnowolnieni. Państwo z Moskwy przeniosło się do Brukseli, a jego przedstawicie z Warszawy. Mogą tyle, na ile im pozwolono. Nic tu po opcji… Nasza prawicowa opcja – jej przetrwanie więcej jest potrzebne Europie niż Polsce – weksle są poza granicami. Prawicowy lider w miejscu zdeponowania oceni ich wartość.

Zadaniem byłych kandydatów jest ciągle przypominanie urzędującemu prezydentowi faktu przepływu elektoratu i za tym idących oczekiwań od urzędującego. Ocenianie, wspomaganie, przejmowanie na własną gardę ataków na osobę i urząd Prezydenta RP.

Nadrzędnym celem jest perspektywa umocnienia naszej ograniczonej suwerenności, koszty, które sami musimy ponieść. Pierwszym z nich jest spłata nie swoich długów, chyba, że…

witold k

8 września 2015

4.8
Ocena: 4.8 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Czy o węgierskiej codzienności również ?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Czy o węgierskiej codzienności też zadecydowały i decydują siły z zewnątrz ?

Oczywiście

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Czy o węgierskiej codzienności też zadecydowały i decydują siły z zewnątrz ?

Obecny przywódca Węgrów ca 10 mil. obywateli (jak długo), potrafił zjednoczyć rodaków. Czy Duda potrafi - sam nie; z Braunem i całą resztą poróżnionych tak... Tu uwaga. Mowa o polskich panach... od ca 200 lat wykorzystywanych jako pożytecznych. Właśnie Węgrzy spłacili międzynarodówkę finansową. Węgry to mucha, którą można łapką pacnąć, np. posłać tam tranzytem uciekinierów.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.