Skip to main content

Dziękuję za zaufanie

portret użytkownika Marcin P.
Wyniki_PIS_okreg_4

Choć Panom Komputery Wysiadły, Miejska Komisja Wyborcza podliczyła i opublikowała wyniki głosowania. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, a zaufało mi 157 osób, dzięki czemu uzyskałem 3 wynik na liście PIS w okręgu 4. Jeszcze raz dziękuję.

Tak na marginesie, PKW jeszcze liczy i liczy i doliczyć się nie może. Na szczęście PIS dzięki zaangażowaniu swoich przedstawicieli w Obwodowych Komisjach Wyborczych (członkowie i mężowie zaufania) policzone wyniki ma już dawno. Teraz tylko czeka na te oficjalne. Miejmy nadzieję, że będą zgodne z wyliczeniami.

Marcin Pietras
19 listopada 2014

4.5
Ocena: 4.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak

gratuluje

Marcin zdobyłeś bardzo dobry wynik jak na debiutanta w wyborach.
Szykuj się na następne a w do tego czasu działaj i mam nadzieję, że piotrkowska "pisowska-góra" to doceni i przestaną wycinać młodych - niezależnych z partii.

Pozdrawiam -Ania

Marcin

portret użytkownika witold k

Marcin, dziękując za głosy otworzył wątek na forum i niech tak będzie.

Innych kandydatów zapraszamy do tego wątku. Marcin jak i wielu, jak pisałem to grzybiarze. Ci którzy pomogli tym, którzy zasiądą w ławach RM. Oni w szczególny sposób powinni im podziękować. Ja, wydawca portalu prywatnego, nie budżetowego dziękuję wszystkim, którzy podjęli się tego politycznego zadania. Kandydatom, "pracownikom" wyborczym, wszystkim. Za to, że skorzystali z portalu i za to, że będą korzystać z tego dzieła, które się rozwija, trwa i trwać ma.

Wszystkim. Tu przypomnę: jesteśmy antykomunistyczni polityczne, liberalni gospodarczo, konserwatywni w myśleniu, działaniu i w pracy.

Serdeczne podziękowania

Gratuluję i pewnie byłoby lepiej

5

gdybyś miał więcej osób do pomocy.Ale głowa do góry to bardzo dobry wynik jak na nowicjusza.Starzy wyjadacze konfitur też nie odlecieli zbyt daleko.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.