Skip to main content

Próbowałem jak bum cyk cyk…

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Naprawdę próbowałem nie zauważyć - pominąć kolejne występy, jak nazywam bękarta piotrkowskiej prawicy „Prawicy Razem”. Nie mogę… Myślałem, to po pierwsze, że już ich nie ma. Są! A jakże. Przykro, że tak cienko prezentują się Ci, którzy władzę mają.

Moi mili parafianie. Akcja „Stawka większa niż 8 miliardów” to temat zastępczy (promowanie akcji przez PR to... falstart). Raczej dla opozycji, nie dla władzy, czytaj administracji. Samorządy powinny permanentnie, poprzez specjalne np. komisje, akcje społeczne - wnioskować o reformę w ogóle. Owszem, o solidny podział podatków, ale przede wszystkim o politykę promującą przedsiębiorczość. Mieszkańcy wspólnoty winni być namawiani do służby non profit. Jak to zrobić, skoro mamy rzeczpospolitą kolesi - od góry do dołu. Co? Podać nazwiska żon, szwagrów, pełnomocników, asystentów... na publicznym żołdzie? Zeszliście tym występem do poziomu Samoobrony, współcześnie do PIO.

Jesteście wyalienowani z codzienności. A ta akcja, to kpina z ludzi darczyńców - podatników. Nie ma u nas gospodarza. W ciągu ulicy Narutowicza wymienia się słupy ŻN na słupy Wirowe, zamiast dużo tańszego i efektywniejszego ułożenia kabla ziemnego.

witold k

11 września 2012

Powiązane

PS. Michała Rżanka zapytam: Skoro przykro jest płacić Miastu za oświetlenie skrzyżowania drogi krajowej, to rozumiem, że Miasto zapłaci odszkodowanie za blokowanie przejazdu na rondkach w ciągu ulicy krajowej.

Nawet nie pytam, czyjego zausznika przyjmą na żołd, gdy już uda się przerzucić kasę z oświetlenia skrzyżowania...

4.666665
Ocena: 4.7 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak

Tam działano a nie próbowano:

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Swoją drogą...

portret użytkownika witold k

Swoją drogą mają tupet samorządowi "dygnitarze". Wysocy urzędnicy samorządowi to ludzie wykształceni więc powinni wiedzieć, że obcinanie dochodów Samorządu wynika z "krótkiej kołdry". Zmiana uregulowań dotyczących podziału podatku pieniędzy nie przysporzy... Pomysł jest przegrany. Mowa o oddolnej akcji obywatelskiej a np. w Piotrkowie przed kamery wleźli drobni opróżniacze rondelka i to od dziesiątek lat uwaga - z rodzinami także z publicznego wiktu. Może akcja miałaby sens ale z wyrzeczeniem się części zarobków i oczekiwaniem na usuwanie zbędnej biurokracji.

Usuwanie zbędnej biurokracji !!!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Istnieje alternatywa - możliwość zarabiania pieniędzy
i nie pasożytowania na podatnikach:
http://trybunalscy.pl/node/971#comment-3001

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.