Skip to main content
portret użytkownika witold k
Vladimir_Putin_in_KGB.jpg

Dlaczego Władimir Władimirowicz Putin szef berlińskiego KGB, syn członka hitlerowskiej spec grupy w Powstaniu Warszawskim, wnuk kucharza Lenina, szefa kuchni jednego z przybytków Stalina... nie interweniuje w Brukseli, w sprawie Multipleksu dla Telewizji Trwam?

Rosja Putina, jak wiemy, sięga do Piotra Stołypina. Zatem, oczekiwane byłoby ulżenie, upodmiotowienie kraju na Wisłą. Rozwiązałby się supeł. Postubeckie firmy ochroniarskie nie bałyby się ochraniać warszawską (21.IV.2012) Manifestację w obronie Telewizji Trwam.

Rozumiem, że kilku się wkurzyło... ale, jeśli pomyślą, poanalizują to zobaczą marionetkowość naszej tak władzy, jak i opozycji. Te asekuracje..., że ukłony parobka wskażę. Temu się kłania, to na tamtego pupę wypina...

W spr. TV Trwam w przeciwieństwie do ACTA interwencji z Brukseli, w spr. odwrotu nie będzie.

Pozostaje nam zmobilizować się... i czekać na interwencję - czyją?

Zajawką - jak wyżej, chcę pokazać tzw."wielką grę", w której my Polacy jesteśmy pomniejszym poligonem. Aktualna sytuacja Węgier pokazuje następne kroki. Pokazuje bowiem, że jak już zmobilizujemy się - mocnego Premiera postawimy, to okaże się, że jeszcze ważniejszy plagiat popełnił...

Możni - znaczy parobki wielkiej gry - nie pomogą. Dla zachowania pozycji, często życia, poglądy o 180o zmienią - patrz pan Jan Dworak, w spr. Telewizji i Radia Maryja. Kiedyś snuł perspektywy dla Ojca Rydzyka.

witold k

18 kwietnia 2012

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak