Skip to main content

W jakim kraju my żyjemy ?

godło1.jpg

W jakim kraju my żyjemy ??

Chciałbym podać wiadomość która przeszła bez echa a jakże jest wymowna.
Igor Janke publicysta "Rzeczpospolitej twórca portalu Salon 24 autor wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim został zwolniony z prowadzenia audycji Poranek TOK FM.

Cytat za Frondą " Dziś dowiedziałem się, że nie poprowadzę więcej audycji w TOK FM. Ewa Wanat powiadomiła mnie, że otrzymywała wiele protestów od słuchaczy. Do tej pory wielokrotnie słyszałem od szefowej TOK-u, że programy są bardzo dobre i słuchalność wtorku bardzo dobra. Namawiała mnie do wyrazistych komentarzy i wyrazistego wygłaszania swoich poglądów. Teraz okazało się, że to jest jednak problem. Jakoś liczba tych listów gwałtownie wzrosła – pisze publicysta."

Zastanawiam się w jakim kraju ja żyję ? Tym razem życie przerasta Orwela

Sergiusz

15 maja 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Ostro rąbią

portret użytkownika witold k

Ostro rąbią to i wióry lecą. Przyjdzie czas kiedy będzie więcej wiórów niż drewna. Chodzi oto, że hebel nie poskłada wiórów... potrzeba będzie kleju i prasy... specjalnych komór ciśnieniowych.
Co wtedy zrobią. Usuną panią Ewę...? inne będą priorytety. Na poważnie. Dobrze że mamy kampanie polityczne - można zobaczyć kto komu do garnka zagląda.

witold k

w tym kraju my...

obywatele jesteśmy przedmiotem, a nie podmiotem, jak za komuny.

A wracając do radio TOK FM, to tuba propagandowa Michnika Adasia jak z resztą radio Strefa FM i i jeszcze, jeszcze mnóstwo innych regionalnych. Igor Janke jest naiwny jeśli myśli, że był przez TOK FM traktowany jako dziennikarz niezależny. Igor Janke miał firmować "niezależność polityczną" tej radiostacji.

Wierzę jednak głęboko w rozumność i mądrość obywateli tego kraju, że będą głosowali w przyspieszonych wyborach prezydenckich na Jarosława Kaczyńskiego.

Bez złudzeń

Drogi Pawle ja nie miałem złudzeń pisząc o Igorze Janke. Chciałem tylko przedstawić temat jako coś z czym mieliśmy do czynienia w czasach nie tak odległych przecież. Tak samo nie miałem złudzeń co do dziennikarstwa prowadzonego przez oba wymienione przez Ciebie radia. Sposób oddziaływania nie zmienił się, metody również. Przybyło tylko naciskających. Myślę, ze Henryk Pająk ma racje pisząc " Konspirację czas zaczynać " PS. Dziękuje za komentarz .

Ważne

portret użytkownika witold k
cytuję Sergiusz Stachaczyk

Myślę, ze Henryk Komar ma racje pisząc " Konspirację czas zaczynać " PS. Dziękuje za komentarz .

Tym tematem można by było się zająć. Jedną z ubeckich prowokacji było inspirowanie w Piotrkowie podziemia rzekomej PPS. Henryk Komar, zaraz po przełomie 89' to firmował... Gdzie HK to napisał...
witold k

Ważne

Witku to oczywista pomyłka z mojej strony ( nie wiem dlaczego ) oczywiście miałem na myśli Henryka Pająka nie Komara . Przepraszam nic tutaj mnie nie tłumaczy. Dziękuję za uwagę .

Ja mylę... czasem

portret użytkownika witold k
cytuję Sergiusz Stachaczyk

Witku to oczywista pomyłka z mojej strony ( nie wiem dlaczego ) oczywiście miałem na myśli Henryka Pająka nie Komara . Przepraszam nic tutaj mnie nie tłumaczy. Dziękuję za uwagę .

Komara z Robakiem. Komar lider PZPR w Solidarności. Robak szef w ZEŁT SOR "Energetyk"
witold k

Swoją przynależność do

Swoją przynależność do PPS deklarował śp. Jurek Markiewicz. Kiedy "otworzył" oczy na po PRLowskie bagno odciął się od NSZZ"Solidarność" i PPS.

Bez złudzeń......

A ja tak sobie myślę że.....to nie może być właśnie konspiracja , to ma być otwarte myślenie i wyrażanie swoich poglądów. Dosyć chyba konspiracji. Nie bójmy się swoich poglądów. Jeśli w Polsce istnieje DEMOS mam obowiązek pokazywać swój "sposób na życie". Pozdrawiam serdecznie

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.