Jacek Łukasik, czw, 2026-05-07 23:37
Mnie na tych łamach skrytykowano kiedyś za to, iż napisałem, że zabronienie Polakom obrony przed Rzezią Wołyńską było straszliwą zbrodnią rządu londyńskiego. Niestety czynny uczestnik życia politycznego tamtych lat, Adam hrabia Ronikier, który w każdym polskim mieście powinien mieć wystawione pomniki wyższe od Tatr za uratowanie ogromnej ilości polskich istnień, zdaje się jednoznacznie potwierdzać moje zdanie. Bo jak można skomentować fakt, że Niemcy ubłagani przez RGO wydali broń polskiej samooobronie, a rząd londyński zakazał użycia tej broni przeciwko ukraińskim bandziorom? Zresztą oddaję głos hrabiemu Ronkierowi. https://aniemowilem.pl/?p=537
- Zaloguj się lub Zarejestruj by móc dodać komentarz
