Skip to main content
portret użytkownika witold k
logo unia.jpg

Mowa o plątaninie o kunsztownie zawiązanym, bardzo splątanym węzłem z motłochowego łyka - połączenie jarzma z dyszlem. Choć refleksja powstaje w ramach kolejnej kampanii do fikcyjnego europejskiego paramentu i dotyczy przede wszystkim bękarta z "Magdalenki" to...

Owo splątanie zachodniego motłochu dotyczy Europejczyków; zaimportowany do Europy; Bliski wschód, Azja, Afryka nie jest podatna na masońskie oszołomstwo. Nie jest także podatne chrześcijaństwo tyle, że - zostało uśnięte z administracji projektu. Projektu Rewolucji październikowej obecne układu od Lizbony po Władywostok.

Do meritum.

Jest 1984 rok Siła-Nowicki, Antoni Macierewicz piszą list do Kiszczaka w spr. podjęcia rozmów o przyszłości Polski. Michniki się wściekają. Rozmowy nie są podjęte. Przede wszystkim zalecenie Geremka Bronisława o całkowitej likwidacji Solidarności jest w toku. Nie jest to najcięższy cios w polskość. Jest nim niedopuszczenie do Komitetu przy Lechu Wałęsie polskiej prawicy - jak dziś napiszemy. Ordynacja proporcjonalna i brak obowiązku udzialu w wyborach. Kastracja polskiego żywiołu.

Tu się pojawia Jarosław Kaczyński - kelner z Magdalenki. Zostawili Go przy życiu bo się nadaje jako marionetka. Pożyteczny. Brak samolikwidacji PiS przelewa tragedię i ubaw inżynierów nowej ery.

Węzła, jak wiemy rozwiązać się nie da. Jeśli idzie o tę kampanię do jak nazywam Eurokołchozu to kandydaci Instytutu Myśli Schumana pokazują miejsce cięcia.

Zjednoczona Prawica (taka do tej pory) ofiara betonu jest kolejnym koniecznym kierunkiem. Nie partyjny układ z dni z dnia mam na myśli a kierunek ideowy zbierający porzuconą spuściznę, która jest pozycją dominującą jednak nie istniejącą politycznie ze względów o których rozprawiam od zawsze.

Kierunek dotyczy całej Europy... mamy się otrząsnąć. Zmieniać środki masowego rażenia na takie, które porzucają szatańskie wersety tzw. lewicy. Dotyczy przede wszystkim tzw. Zachodu - tego co zostało po masońskiej dominacji tamże. U nas taka ideologia śluzy do wyścigu szczurów i łatwo ją usunąć z życia publicznego. Wiedzą to... założyli kaganiec i czekają - boją się.

Mamy się przeciwstawiać ideologii Spinelliego na rzecz wspólnoty europejskiej przykład Schuman - kandydat na Ołtarze.

witold k

4 czerwca 2024

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak