Skip to main content
portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Na te kilka godzin przed II turą wyborów (biegania z obiegówką po żołd) pierwszego urzędnika PT.

Mowa o tym materiale, o betonie, jak mówimy, który pozwala na opróżnianie ca 30 lat rondelka przez piotrkowskie koterie.

Główna ideologiczna polityczna siła, siła dominująca w środkach masowego rażenia eurokołchozu, z niechcącej poręki tzw. letnich katolików i lewaków, ma nie lada żniwo - przynoszące dobrze perspektywizowanie celu głównego; nowego człowieka w nowej kołchozowej Euroazji.

Tak jak tzw. rządy poszczególnych państw tak i lokalne koterie koteryjki z tego czerpią w pierwszym rzędzie co powoduje okresowe refleksje - zmiany, przykład KPO – czytaj - koniec państwa obywatelskiego w byłych demoludach i innych nieposłusznych.

Do meritum jednak

Religijni jak i ateistyczni tzn. Ci, którzy jeszcze są gruboskórni na inspirację ducha, na wnętrze - plastyczny materiał do wykorzystania. -To przy zagonieniu owych do narożnika bez prawa głosu. Którym narzucono trend, pogląd, ocenę z którą nic nie mogą zrobić bo są w niszy. Ideowi czytaj naiwni nic nie robią, nie dobijają się - ponoszą odpowiedzialność. Przykład jak nazywam ca 300 lat spóźniony wobec chrześcijaństwa Islam. Swoje terrorystyczne nawiedzione zacietrzewienie kierują przeciw chrześcijaństwu, które jest w podobnej by nie powiedzieć większej krzywdzie doznawanej od obecnych dominatów światem.

Do brzegu.

Z poza burty, z pozycji od 1998, cyklicznie wskazuję na zawłaszczanie środowisk i poszczególnych jednostek religijnych przez maniutkomanię - grupę drobnych cwaniaczków - dziadostwa (Maciosek) - niewiele to daje... Sam jako żywy towar podlegam sprzedaniu. Nowy właściciel ZUS jak na razie nie kwapi się o odbiór Towaru.

Wskazane środowiska stronią; ale tak nieoficjalnie - jak co to są do dyspozycji. Tak to wylądowaliśmy na kilka godzin przed 21 kwietnia 2024. Kolejna naiwność będzie kolejnym upokorzeniem jednak najtrudniejszym. To trzeba przeciąć.

więcej niebawem...

witold k

17 kwietnia 2024

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak