Skip to main content

Wybory 2024: Na progu IX kadencji 5

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Ankieta

 • Wybory 2024: Na progu IX kadencji 4
 • Wybory 2024: Na progu IX kadencji 3
 • Wybory 2024: Na progu IX kadencji 2
 • Wybory 2024: Na progu IX kadencji 1
  Quote:

  Niezwykła gratka dla amatorów dzikiej polityki? Rykowisko jeleni! Ten wyjątkowy spektakl przyrody można oglądać tylko w czasie wymiany koterii na żołdach. Co to jest, kiedy się zaczyna i gdzie najlepiej posłuchać rykowiska? Podpowiadamy!

  Co to jest rykowisko jeleni?
  Rykowisko jeleni to inaczej gody jeleni. Jest czasem, kiedy żyjące oddzielnie samce jelenia, czyli byki, i samice, czyli łanie, spotykają się, aby odbyć gody i przekazać kolejne kadencje. W czasie rykowiska samce wydają bardzo głośne ryki, których celem jest zwabienie partnerki, odstraszenie konkurencji albo po prostu wezwanie do walki. Dźwięki są tak głośne i donośne, że doskonale je słychać nawet z odległości kilku komitetów. Dla kandydatów jest to bardzo intensywny i wyczerpujący czas. Zdarza się, że niektóre z nich w trakcie rykowiska tracą nawet 30% swojej masy ciała. Po zakończeniu rykowiska samice i samce rozchodzą się. Samce regenerują swoje siły, a później łączą się w stada. Załatwione opróżniacze rondelka tworzą własne stada i oczekują na powtórkę. Ich cel to dożywocie na żołdzie bądź w fałdach administracji.

  Jak się zachować podczas rykowiska?
  Jak się przygotować do podziwiania rykowiska, by swoim zachowaniem nie naruszyć tego ważnego momentu w zachowaniu pozycji? Po pierwsze nie płosz jeleni, zachowuj się cicho, nie podchodź zbyt blisko ani nie podążaj za nimi. Jeśli już musisz się przemieszczać, poruszaj się bardzo powoli. Jelenie są niezwykle wyczulone na ruch. Do podglądania jeleni załóż stonowane kolory: brązy, zielenie, szarości. Wybierz ubrania, które nie szeleszczą, a na nogi włóż wygodne buty. Pamiętaj też, że pobyt w kampanii wzburzy Twoje zmysły i odbierze energię po powrocie do codzienności. Dolina Piotrkowa Trybunalskiego jest więc doskonałym miejscem, gwarantującym pełen rozkład w niekomfortowych warunkach!

  więcej i na poważniej...

  Boże! jakaś ideowość, polityka matka mądrości, to piersze 4 lata odrodzonego Samorządu. W drugiej męczyłem się...
  Niestety nie ma komitetu, osoby w tym kandydata do Rady do żołdu Prezydenta, który mówił by o meritum. To jest bardzo przykre. To dziadostwo, któremu przed dekadami nadałem bom mot "Maniutkomania" w którym pełno solidnych postaci ponosi; moralną, polityczną odpowiedzialność za jakiś stan psychiatryczny, za stan przekazu, mentalności, trwania rodem z bolszewizmu. (...) na urzędzie.

  Potrzebujemy permanentnego przywracania obywatelowi, podatnikowi mentalności - godności członka lokalnej wspólnoty.

  Jak do tego dojść.

 • Karta Miejska ale to o tym o czym prawię od ca 30 lat. Elektroniczny pieniądz do odkomuszania głów
 • Kadencyjność. Wymiana składu RM.
 • Wprowadziłbym dwie kadencje za żołd; reszta, jeśli chętny bez diety.
 • Ordynacja. Referenda.

  Gospodarka. Polityka

 • priorytet to nie układania się pod koteryjne smrodki, pod osoby, gniazda w tym starej komuny a pierwszeństwo remontu, budowy, inwestycji rzeczywiste i publiczne potrzeby. Przykłady niegospodarności; antypolityki. Rondo Bitwy Piotrkowskiej (Warszawskiej). Pisałem o tym. Ten, który nie przewidział na etapie projektowania dróg połączenia Ronda Bitwy Piotrkowskiej z Rondem KWP (Konspiracyjne Wojsko Polskie) (długo dziadostwo nie wiedziało jak się do tego odnieść) - jest ignorantem nie powinien przejść do kolejnej kadencji. Kolejne pilne przerzucenie drogi nad torami to Rolnicza.
 • tutaj, jak idzie o biznes, gospodarkę, piotrkowski potencjał postubeckiego biznesu. To największe obciążenie, trudności; czyhająca zemsta. Pisałem przed laty o wyrodnych dzieciach III RP. Miałem na uwadze znaczone pieniądze z Moskwy i Zachodu dla swoich z Magdalenki. Uli dla zachodu i zgoda na dalsze rabowanie PRL-u. Potem wskazałem wyrodne dzieci u nas Manitkomanię. Dobrych opróżniaczy rondelka zakamuflowanych na budżecie i alienacji obywateli do polityki. Ca 30 letnie zacofane; dziadostwo woli trwać na żołdach z budżetu, niż otworzyć się na współpracę z biznesem, który przez dekady się już wyprał i stanowi dobry materiał do współpracy. Przy okazji budowy szklanej szopy (Mediateka 800-lecia) pookazywałem szansę na przyszłość współpracy. Psy ogrodnika.

  Kultura. Ideowość. Pochodzenie

 • Kolejne zawłaszczanie, kupczenie, skrajne głupie, nieodpowiedziane; o tym jeszcze więcej w mojej pisaninie. I uwaga to ważny element trwania koterii. Wyborcy Krzysztofa cecha to stara komuna i aparat uwiązany, pensją, żołdem, obrywkami. Ubolewam od lat nad zawłaszczaniem, podporządkowaniem ludzi tak powiem - chrześcijańskiej naiwności. Tu się rozgrywa iście ubeckie niszczenie ludzi. Jestem tego dowodem. Jest nas dużo... . Sumienie trzeszczy. Wielu pośmiertnie pozycję przywrócono. Nie dlatego, że sumienie; kolejna okazja, potrzeba przypodobania się motłochowi - elicie, swojej, potrzebnej konkurencję spychającej.
 • ...

  Plan, cel i realizacja na zasadzie jeszcze jurto, jeszcze kadencja doprowadziła do spauperyzowania polityki jako takiej. Język przekazu konkurencji tak sam. Niekompletny, naiwny dla jak nazywam politycznej eugeniki.

  Nie ma mowy o ustrojowej pozycji Samorządu w III RP dlaczego kiedy, co dalej. Tutaj jest źródło, gniazdo i możliwość. Jest głupi wyścig, w którym mieszkaniec traktowany jest jak mięso wyborcze. Tak na co dzień jak w szczególności w okresach kampanii po kolejne żołdy i zachowanie skorumpowanej pozycji.

  Czarę upadku stworzyło pomieszanie urzędu; administracji (prezydenta, sołtysa) z radą jako uchwałodawcą, a już okupacja mandatów przez tych samych nieprzydatnych ludzi to rozpacz. Upadek nadziei. Kulisy tego grajdołu to... .

 • Na kogo spadnie gorycz i należna satysfakcja z obalenia Maniutkomanii. Ekipa p. Chojniaka sama powinna w tej kampanii stać z boku - w większości emeryci. Nie kandydować jedni inni oddać pensję na rzecz emerytury - przed wyborami; wskazać młodych w szczególności na żołd prezydenta. Widzimy dzieciaki na oczekujących mandatach w funkcji prezydenta. To kryjąca się jeszcze... zemsta ekipy Waldemara Niewinnego; oszukanej ekipy. Towarzystwo ratuje pupę jeszcze kadencja to starość, emerytura bez odpowiedzialności za dekady zastoju, chorej mentalności, zakompleksienia schowanego za paragrafami. Zapłaci drugi szereg administracji bogu ducha winnych w tym ideowcy.

  witold k

  21 marca 2024

 • 5
  Ocena: 5 (22 głosów)
  Twoja ocena: Brak