Skip to main content

Wybory 2024: Na progu IX kadencji 4

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Radnym IX kadencji do sztambucha. Radny. Kij czort.

Quote:

Jeśli jeden z drugim myślałeś, że koniec kampanii wyborczej to jakiś oddech, jakaś forma normalności no to się pomyliłeś. W najlepsze pokazują koteryjno towarzyskie oblicze - plują dalej w twarz; polityce matce mądrości, wyborcom spoza własnej adoracji, moralności. Choć przypadek hołdów koledze Chojniakowi (sic!) - to sprawa zupełnej ignorancji - to jest też symbol już nie tylko koteryjności ale i handlu żywym towarem.

W tym tunelu drobnych opróżniaczy rondelka jest egzemplarz, któremu poświęcę oddzielną refleksję. Mowa o Piotrze Gajda. Jestem Panu PG to winien.

9 kwietnia 2024

Przede wszystkim, po dekadach samo manipulacji, jak nazywam permanentnej politycznej eugenice postać ostentacyjnie wykazująca swoją niezależność od administracji i jej przywilejów. Postać nie wchodząca poza kompetencje.

To Uchwałodawca. Przy solidnym zaangażowaniu w ten etap - etap tworzenia ustroju wspólnoty, nie dużo czasu zostanie na inne obowiązki ponieważ obszar trudny zawłaszczony, wymagający determinacji i współpracy krajowej. Na oglądania, doglądania, kierowania spraw np. obywatelskich do stosownych; organów, urzędów ect. może zbraknąć czasu.

Miałkość, słabość kompetencji - zakresu spraw oddanych Samorządowi to pole do kadencyjności personalnej. Nie ma potrzeby okupowania (10, 20, 30 lat) mandatu; wręcz odwrotnie to okazja do rozszerzania satysfakcji obywatelskiej. Radni, Prezydencji, Sołtysi z poprzednich kadencji to główne źródło pomocy i inspiracji.

witold k

8 marca 2024

9 kwietnia 2024

4.923075
Ocena: 4.9 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak

Debata prezydencka w Radio Łódź

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

https://youtube.com/live/53zVETR1hug?si=bAaNzATthsvplLPm
Debata prezydencka w Radio Łódź.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.