Skip to main content

Przepraszam amerykańskich republikanów

portret użytkownika witold k
pobrane.jfif

Ten malarz kominów stoczniowych w mundurku premiera III RP - bękarta z Magdalenki zdaje się pouczać Stany Zjednoczone. To obecne kretyństwo jest coraz głupsze. Nakręcone przez WSIowych chłopaków, jak bąki, co wskazałem wiele tygodni i raczej stan trwa bądź uwiera tychże.

Od ukladania się Jaruzelski Rockefeller po Eurokołochoz w zanadrzu obie polskie strony USA miały za sojusznika. Co bardziej wżeniony w światowe żydowsko - Sikorski - trzyma bieżący stan mocodawców np. teścia a Ci co wiemy co doświadczyliśmy od niejakiego Kazimierza Wielkiego po PRL są wszędzie i układają Goi jak pacynki, że znakowanego milionera z Izraela pod Oświęcimiem wskażę.

USA podlega likwidacji a ten, przykład Europy, kilka razy ratuje jej pupę, ponosi straty. Tylko nawiedzony oszołom tego może nie widzieć. I niech tam. Głos premiera kraju to co innego i za to nie może nie być po łapach ku zadowoleniu niemieckich i rosyjskich oficerów prowadzących.

Zakładnik Ukraina dla republikanów to kolejna deska ratunku w sprawach wewnętrznego rozwalania USA. USA po 1938 jak Polska z czasów Kaźmierza po dziś płaci za swoją spolegliwość otwarte serce i dach.

Dziadostwo rozwala Europę rozwala USA co nam szykuje?

witold k

8 lutego 2024

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak