Skip to main content

Piotrkowianie nie gęsi, swoich posłów mają mieć

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Dziennikarz Zwiefka "Ludożerca" przeprowadził bardzo ciekawy wywiad z popularnym pisarzem i dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim, na temat nowo wydanej książki p.t."Aneks", której autorem m.in. jest Sumliński.
Koniec z Antkowymi "hakami". Myślę, że dzięki tej książce nastąpi zmierzch Najważniejszego Posła z Piotrkowa. Jeszcze tym razem Ów Pan Poseł się dostanie do Sejmu RP. Ale bez oręża jakim był "Aneks" i zawartych w nim "haków", Antoni nie będzie już szarą eminencją PiS-u. A w następnych wyborach, żaden prezes żadnej partii nie wystawi już jako jedynkę w naszym okręgu nr 10, na liście kandydatów do polskiego parlamentu, spadochroniarza z Warszawy.
Mikołaj Rej by powiedział:
"wszak Piotrkowianie nie gęsi ..."

2.77778
Ocena: 2.8 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak

Piotruś jaki z Ciebie mały człowieczek

portret użytkownika witold k

Piotruś jaki z Ciebie mały człowieczek wychodzi. Pesel zobowiązuje. No Ciebie nie.

Do tych skopiowanych głupot dołożę, że o tym kto jest czyim szpiegiem, kogo Państwo chroni a kogo ma chronić jest poza strefą masowego przekazu. Kto jak się przysłużył, więcej kogo nam podadzą jako tego, który się przysłużył też jest poza naszym zasięgiem.

To co możemy to nie podejmować prowokacji gierek interesów i ufać.

O Panu Antonim pisałem nie raz. Każdy widzi że jest nie do ruszenia. Tak wedle mojej oceny jest to parobek USA jednej z masońskich lóż tych rzekomo patriotycznych. Jest to jedna z najwyższych postaci w bieżącej polityce. Ważna zasłużona Rzeczpospolitej. Nie dawno o tym pisałem; pytałem co z takimi. Zajmują miejsce w parlamencie do czego się nie nadają. Niestety nie mamy na to wpływu.
Pewnie jest to lesza tańsza sytuacja niż szwadron osób pod stałą kontrolą służb chroniących ich bezpieczeństwa. W ogóle nie tu jest problem. Problem jest w tym, że pan Antoni nie ma ręki do ludzi... tu na dole. Zebrał nieprzydatny materiał ludzki i trwa. Materiał z lekka oszołomiasty tak jak TY. Ironia. Oni na żołdach TY Tobie podobni cierpiący na wątrobę bo bez.... żołdów. Każdego gówna się chwycicie tylko po to żeby zaistnieć pogrążyć się...

Tu uwaga. Działalność szpiegów pisarzy jest potrzebna; nie może jednak służyć tak jak to Ty robisz do szufladkowanie pomniejszania. Za mało wiemy i tak ma być.

Jak należy rozmieć uważasz, że ta ordynacja to za partyjnienie to to co ma być... nic tu nie ma o tym że dziadki powinni siedzieć w domu, że kadencyjność ect.

Prymitywne partyjne oszołomostwo. Dlaczego nie weźmiesz się za innych parobków przykład bratanek Bermana jest ich wielu. Pisałem o tym nie dawno. Mało; mamy młodzików jeszcze ciaśniejszych niż starzy weterani, którzy mogą się jednak okazać naszymi ludźmi.

Tak po prawdzie to wyszedłeś na parobka Antoniego. Podobno to p. Macierewicz ma haki a tu się okazuje że Korzeniowski je ma. Widzisz swoje kretyństwo?

Zwiefka "Ludożerca": "Bez cenzury"

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Dobrze

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

https://youtu.be/NyW7hpfi_Xo?si=8QeJpDIGy7XkKSd8

za włączenie tego materiału dziękuję. Materiał niestety nie jest jakimś końcem zamknięciem ale elementem pracy bezpiek. Tak jest i dziś. Ja mam większą pretensje o brak polskiej reprezentacji w KO przy LW i w Magdalene. Tutaj dopiero widać naiwność większą niż utajnienie chronienie niektórych. Materiał nie mówi kto kazał kogo wyłączyć dlaczego; bo nie pozwalały inne bezpieki Watykańska amerykańska ect.

Mamy stanąć ponad to...
Straszne. Do niszczenia pomniejszania ziomka wcale nie trzeba bezpieki Piotrek wystarczy

A kiedy uwolnisz "pułkowników"?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Uprzejmie proszę zamieścić wszystkich moich "pułkowników". Opinia publiczna ma je poznać. Nie lubię się uciekać do publikowania moich tekstów na innych portalach, z wyjaśnieniami, że na trybunalscy.pl nie mogły się ukazać.

Nie ma

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Uprzejmie proszę zamieścić wszystkich moich "pułkowników". Opinia publiczna ma je poznać. Nie lubię się uciekać do publikowania moich tekstów na innych portalach, z wyjaśnieniami, że na trybunalscy.pl nie mogły się ukazać.

Nie ma żadnych pułkownikow. Może kiedyś ale. Piotr żeby portal mógł być oficjalnym wydawnictwem musiałem przyjąć na siebie odpowiedzialność karną.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.