Skip to main content

Jazgot wobec tzw. wpływów rosyjskich

portret użytkownika witold k

Jazgot wobec pomysłu wyświetlenia tzw. wpływów rosyjskich. Koniecznie trzeba to pokazać...

Sejm III RP, pod administracją kelnerów z "Magdalenki", postanowił prześwietlić stan taktyczny, bieżący, agenturalność biznesową i polityczną - była PRL z jej współczesnymi w garniturkach eurokołchozu. Lament niby nie wiadomo z jakiego powodu, że niby Konstytucja - nie mamy jej - że niby zło nastało. Najgłośniej krzyczy Donald - budowniczy lotniska pod Berlinem - "likwidator" narodowego przewoźnika.

Medialne potyczki, miliardy na środki masowego rażenia, wpływy finansów na owe środki, jak idzie o bieżące pranie mózgów (zwłaszcza ideologicznie) to nic przy tym co dzieje się pod skórą w biznesie. Widać to np. po inwestycjach na w usługach. Jedni pojawiają się, budują i otwierają, inni nigdy budowy nie kończą.

Gdzieś w zanadrzu zobaczymy pilnowanie gniazd ustalanych w "Magdalence" kto co może i jak. "Cham" i "Żyd" obrazowo po Witoldzie Jedlickim. Obserwuję to. Ostentacyjne wyróżniam się, na tyle na ile mogę, przy swej biednej (potomek zamożnych), naznaczonej przez bezpiekę PRL i trwającej pozycji. Jak. Pokazuję naszą naiwność, głupotę, samo zmanipulowanie się... . Mowa w tym akapicie o rodzaju rzezi w i na biznesie wedle średniego i niskiego dostępu do układu. O opróżnianiu rondelka poprzez omijanie podatków (zdzichy, rychy, krzychy), czy jak "manitkomania" żerowaniu na publicznym groszu.

Tak!. III RP tuż przed swoim przełomem końcem? kolejny, przynajmniej trzeci raz, wykonuje ruch niebezpieczny. "Nocna Zmiana" "CBA" i teraz - ruszenie współpracy Oligarchów z Komisarzami. Ichnie parobki właśnie krzyczą, tupią bo czas dla nich niebezpieczny.

Antoni Macierewicz pokaże problem w formie antyrosyjskiej pomijając (owszem głos przydatny), że na ten przykład syn obecnego prezydenta USA to kolejna marionetka żerująca a na byłej Ukrainie - wychowanek III RP - Aleksander Kwaśniewski nieformalna twarz tego biznesu. Wskazałem drobny przykład jak idzie o pokazanie współpracy oligarcha & komisarz.

Rzeczpospolita to rusza. To ważne, konieczne, spóźnione. Szufladkowanie tego do antyrosyjskości jest naiwne, niepolityczne. Ma znamiona politycznej eugeniki ostatecznie skierowanej przeciw nam.

Jasność przepływu kapitałów, ludzi i powiazań to podstawa rozumienia i perspektywy. Jasnym jest, że oczekuję np. wskazania nagiętego prawa i ... odstąpienia do kryminalizowania z info z jakich powodów. To kolejny temat, który zostawiam na inny wpis.

witold k

30 maja 2023

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak