Skip to main content

Katolewica; dawno o tym dziadostwie nie pisałem

portret użytkownika witold k

Córka św. pamięci lidera tegoż, pana Turowicza, zdaje się odsłoniła akcję kolejnej międzynarodówki. Babcia obraziła się na Kościół znaczy się Rydzyka... a co ja mam powiedzieć jak taką utytułowaną ofiarę - współczesną traktorzystkę - czytam.

Mowa o następnej w zestawie chorobie, o której niewolno mówić, że to choroba, w tym wypadku - ofiar ideologicznego prania mózgów (wstępnie rozgarniętych). Trzeba masona postawić na Stolicy Piotrowej - ktoś musi biznesy wygodnego życia na koszt prostego ludu zabezpieczać. Elicie się należy.

Dziesiątki lat tańczyło się koło Wojtyły, żyło na koszt ludu wiernego czytaj; prostego, ciemnego, maryjnego a tu masz... Gość się sprzeniewierzył.

Jak rozumiem, Miłosierdzie Boże tak radykalnie nam pokazane poprzez Świętą Faustynę i umocowane cierpieniem, pierwszego Apostoła Pana Jezusa Chrystusa, godnego następcę Świętego Piotra - Świętego Jana Pawła II - zabezpieczy nadzieję Zbawienia dla dziadostwa z tytułu to... . Pokazanie tegoż jest obowiązkiem com właśnie uczynił.

PS. wspomnę z poprzedniego wpisu o pułapce w jaką wpadają przemądrzali myśliciele; mowa o próbie rozwalania pamięci o świętym swoimi pierwszorzędnymi narzędziami - promocją mniejszości wszelakiej w celu długoterminowego ograniczenia populacji. Mason na Stolicy Piotrowej będzie miał problem. Krótkowzroczność czy niedająca się poskromić schować - pogarda motłochem?

Przypomnę. Po drugiej stronie mamy przekaz o tym, żeby nie poddawać ludu bożego zgorszeniu... w szczególności maluczkich. Dlaczego duży Diabłu służy, bo jak był mały to go zgorszeniu poddano. Ci, ktorzy pomimo, nie służą - żerować spokojnie nie dają...

witold k

20 marca 2023

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak