Skip to main content

Apel Pana Andrzeja Lipczyka z Łodzi z Konfederacji Korony Polskiej

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Apel Pana Andrzeja Lipczyka z Konfederacji Korony Polskiej Okręg Łódzki do posłów RP :

https://vimeo.com/804398851

Prośba o jak najszersze udostępnianie! Głosowanie nad ustawą o inwigilacji już w najbliższy poniedziałek 6 marca 2023 roku

Pozdrawiam Józef

2.5
Ocena: 2.5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Konfederacja Kompromitacji Polskiej

portret użytkownika witold k

Chłopaki jak Krety u sąsiada wiosnę pouczyły

To dopiero założyciele PRL - przypomnę budowniczowie Eurokołchozu - ubaw mają.

Jasne! Wina kaczyńskich po jakiego (...) tyle na żołdach siedzą. Wybudowali koleiny rodzaj wyrodnych dzieci III RP a te jak rzep trzymają się ogona.

Samo kompromitacja takich formacji jak KKP to dzieciobójstwo. To szkoda strata zakwas. Owszem świadczy to o lichym materiale formacji antypisowskiej i nie jest to rodzaj satysfakcji a troski.

Barany jaruzeskie barany... i to po naszej stronie. Widzę jak w lustrze te sensacje medialne o zarobkach, kradzieżach, zawłaszczaniach. Tak Junta Wojskowa zwalczała, przesiewała, opozycję. Pozostaje ufność w rzetelność służb za to odpowiedzialnych i autorytetu kontrolnego.

Do meritum. Problem jest owszem.

Nie walka z rządowymi marionetkami, akcja inwigilacji dotyczy całego świata, a w pobudzeniu obywateli do udziału w polityce - ordynacja pełna jawność.

Nasza, upadającej III RP, sytuacja nakazuje uruchomienie inwigilacji - tak to interesy globalistów układają się z interesami narodowymi.

Każdy pilnuje swego niestety ponad głowami. Wystąpienie pana to demagogia, podpalanie lontu. Braterska zdrada. Opozycja prawicowa; raczej pilnować powinna form kontroli i jasności.

Żeby można było - baranie jeden z drugim - totalnie odrzucić władze Państwa to trzeba mieć autorytet i podstawy. Ordynacja większościowa i minimalna frekwencja. To WSI nie uznała Państwa przypomnę CBA - wyprowadziła PO w pole po którym do dziś błądzą. Reszta dziadostwa knuje podjudzając ludzi - mając ich za stado baranów.

witold k - Inwigilowany SOR ENERGETYK - pełna do likwidacji włącznie inwigilacja

Anna Dziadkiewicz z Radomska

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jaka mądra dziewczynka

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

https://youtu.be/FW3tkYQQ6UI

Jaka mądra dziewczynka tatuś jest zadowolony. Często obserwuje jak no chyba już wnuczęta realizacją testament założycieli PRL. Uwaga wedle najnowocześniejszych eurokołchozowych trendów.

Dziś mamy protestować globalnie, bo taka jest władza i dyspozycja do lokalnych parobków. Co mamy; pole dla potomków założycieli PRL w nowym eurokołochzowym wydaniu. Kiedyś jeszcze w latach 80 mówiono o trzecim świecie. Za posłuszeństwo dostawiali jedzenie. Ustawa aborcyjna i kastracja - mowa o krajach czarnej Afryki.

Dzis nowe drogi, chodniki. ect. za ustawodawstwo i swoich na żołdach. O pilnej potrzebie ogarnięcia inwigilacji pisałem wiele razy. To, że to musi mieć ramy ustalane przez zarządców eurkołochozu pokazuje nasze miejsce a ono wymaga solidarności z rządzącymi moi mili parafinie.

Zobacz baranie, jeden z drugim jak TVN wypłaszcza ową ustawę. Posługują się kretynami; jak to mądre dziewczę.

Wyrzucając ustawę, jeśli to jeszcze możliwe (niezapłacone faktury), mamy podać przekaz solidarności w kraju a nie walki wyborczej; cięcia gałęzi na której wisimy.

Zobacz Koniu jak TVP nic nie robi, żeby nas bronić przed zniesła

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Zobacz Koniu jeden z drugim jak polskie elity pozwalają, żeby różne Trampy i Baydeny wciskały kit: że Polacy to antysemici, ktòrzy muszą się Ustawie 447 podporządkować. Bo wiadomo Polacy krwiożerczy to naród zwyrodnialców
https://youtu.be/QcjrzBEcJ4Q

Koniu pierwszy

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Zobacz Koniu jeden z drugim jak polskie elity pzwalają żeby różne Trampy i Baydeny wciskały kit: że Polacy to antysemici, któmuszą Ustawie 447 się podporządkować. Bo wiadomo Polacy krwiożerczy naród antysemitów.https://youtu.be/QcjrzBEcJ4Q

Polacy, jak cały świat, są antyżydowscy. Antysemiccy są Żydzi. W antyżydowskim rankingu jesteśmy daleko...

No jasne to Pani Poseł Gosiewska jest Mężycą Stanu!!!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jaka tępa dziewczynka: Małgorzata Gosiewska i to kto: Poseł RP

Pani Gosiewska potrafi wskoczyć do czołgu z okrzykiem: "NA MOSKWĘ"!!!

A taka mądra dziewczynka: Anna Dziadkiewicz z Radomska, tego nie zrobiłaby nigdy, ponieważ jest Osobą odpowiedzialną.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.