Skip to main content
portret użytkownika witold k

Tragedia Smoleńska na żywo. Przypomnę TS to zgrabne spięcie całej sprawy przed i po katastrofie samolotu w Rosji przez ówczesnego Metropolitę łódzkiego.

Przykro jest patrzeć na widowisko naciągnia za krótkiego sukna.

Trzeba jednak dopowiedzieć, że zerwanie kworum to oczekiwany ruch dla Rosji wykonawcy, Zachodu zlecający Zamach; dla neokolonii dla Polski - także. Zlecający zamach, wykonujący zamach, mają wspólny cel; trzymać temat tak długo jak trzeba.

Nie dotykam partyzantki z wyciętego lasu...

witold k

2 grudnia 2022

Sejm III RP przyjął uchwalę o tym, że Rosja w swej terrorystycznej działalności zestrzeliła 2 samoloty. Nic o tym, że miała na to przyzwolenie. Że tak długo będzie bombardować Ukrainę aż teren będzie wyczyszczony pod inwestycje. To na Ukrainie w 1939 roku szkolono żydowskie kadry do przejęcia władzy w Polsce po wojnie - przejęli... zarządzali nawiedzonymi bolszewikami i zdrajcami Rzeczpospolitej. Nigdy nie odseparowaliśmy uczciwej administracji od konfidencji. Zatem to się powtarza. Używanie (powtarzanie) fałszywych słów nazw bon motów - przez naszych i epitetów przez wrogów i sieroty - ofiary polityczne jest katastrofalne.

Przykry to obraz.

witold k

15 grudnia 2022

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak