Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wedle przyjaznych środowisk, mediów np. Radio Maryja to forma poszerzania kompetencji ludzi partii politycznej. I to, trzeba przyznać, naciągania forma życzeniowa. Więcej debaty, więcej możliwości wyboru lepszy efekt.

Pewnie pomysł świadomie pomija drugą po latach siedemdziesiątych XX w próbą nawiązania do przełomu wieków XIX i XX jak idzie o para masońską edukację „Uniwersytet latający”. Pierwszy jak i drugi Uniwersytet latający tworzył alternatywy pod chrześcijańską wizję człowieka. Na ile przyniosło to rozwój myśli chrześcijańskiej - Zachodniej pod nową przykrywką i nowymi rzeczownikami, przymiotnikami pozostawiam bez komentarza – w tym wpisie.

Do rzeczy.

Nie nazwałbym pomysłu debaty „Akademia PiS”. Jeśli; to jako forma zamykania tego szaleństwa - klonu PC – to tak. Niestety.

Mamy to ze strzępów pierwszego (inauguracyjnego U PiS) wykładu pana Jarosławska Kaczyńskiego – trudno do niego sięgnąć – dalszy ciąg z tego co powiedział, pokazał pan Jarosław z rozmowy ze mną w PT 2012.

Na moje pytanie czy „Magdalenka” to forma narodowej zdrady usłyszałem ze nie bo On pan JK tam był. To nie żart.

Akademia PiS z jej pierwszej odsłony to PC i jego niszczenie swoich podejrzanych a przypomnę wszyscy byli podejrzani; to reaktywacja Sanacji wtedy a czy i dziś to… nie wiem. Nie było by już PiS gdyby nie zaplecze Zjednoczonej Prawicy i uwaga prawicowej opozycji anty pisowskiej; czym zatem jest to ostentacyjne wyjście przed szereg. To powtórka z PC betonu moi mili parafianie.

Rozumiem, że kolejni wykładowcy już nie będą aż tak partyjni a państwowi, narodowi.

Poglądy pana JK dotyczące Gazety Wyborczej ekspansji para lewackiej; to tak z tymże; wszyscy oni z opozycji demokratycznej toż to chów lewactwa bądź permanentna asekuracja, która zmieniła priorytety.

To tu mamy próby zdrad katolickiej ortodoksji z „Magdalenki”. Z lat wcześniejszych i późniejszych... Odpowiedzialność za to składam na plecy pana JK. -Nie że to świadoma zdrada. To religijny analfabetyzm wyniesiony z Domu. To kolaboracja z bliższymi ideowo i politycznie. To co mamy do walka w rodzinie PRL.

PiS powinien się rozwiązać (dostrzegam wkład) w sposób kontrolowany. Tak jak to zrobiła strona przeciwna nam. Kto to My - pozostawiam czytelnikowi do rozeznania.

Działacz GR KK NSZZ"S" - Absolwent PUNCS

witold k

22 października 2022

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak