Skip to main content

Piotrkowianie przeciwko Macierewiczowi

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

"Gdzie popełniliśmy błąd". To cytat z cichej rozmowy przed Powązkami tuż po wyjściu wysokich emerytowanych oficerów LWP i bezpieki z pogrzebu niedobitego wtedy; żołnierza niezłomnego. Wyklętego przez założycieli PRL
Piotrkowianie przeciwko Macierewiczowi, manifestacja w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie ZDJĘCIA
W domyśle "dlaczego nie wybiliśmy ich wszystkich". Oczywiście napisałem wtedy kilka zdań i nie chce mi się tego tutaj szukać.

Piotrkowskie sieroty po PRL-u ponownie pokazują się na Rynku Trybunalskim. Niby dobrze. Można zachować zdjęcia. Ich policja pilnuje nas milicja biła. Nowy czas. Dobrze.

Jednak. Jeśli ktoś myślał, że manipulacja z usuwaniem PRL poprzez nakręcony motłoch się nie powtórzy; bo to był skrajny przypadek prowokacji. Że nie możliwe jest powtórzenie operacji z tamtego czasu. Wiele o tym w mojej pisaninie. Był w błędzie.

Przy całej liście błędów jak nazywam kelnerów z „Magdalenki” i tego konsekwencji; tak skrajnie głupie nieodpowiedzialne anty państwowe podgrzewanie upadku III RP jest formą zachowania z obszaru hodowli zwierząt przeznaczonych do walk na śmierć i życie. Tego „Żydzi” współzałożyciele PRL, wtedy, nie uruchomili w swej walce z ” Chamem”.

Dlaczego teraz jest uruchamiana. Bo nie „Żyd” a „Cham” próbuje zemścić się za tamto odsunięcie od koryta. „Cham” tu podpowiem do Witolda Jedlickiego to potomek niewolnika Czyngis chana. Bestia w ludzkiej skórze, która przez chwilę była przewerbowana przez USA i uwierzyła w nowe otwarcie. Antoni Macierewicz to symbol ich upadku.

witold k

22 września 2022

5
Ocena: 5 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak