Skip to main content

Data 17 września nie została wybrana przypadkowo. Kończymy całkowicie z podległością rosyjską

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Tyle razy był ten bon mot powtarzany, że muszę się do niego odnieść - kolejny raz. Źródełko naszej naiwności i propagandy tyle dobrej co szkodliwej - zbędny szum.

To prusak nie ruski przejął Gdańsk i nie odpuści Elbląga... Nie dostalibyśmy pieniążków i zgody na Przekop gdyby nie było mocnych wpływów w Elblągu, a jak są mocne widzimy w Gdańsku. Nie ma listy firm krzaków które przejęły ruiny-zabytki i je kapitalizują. Ganiania parobka tego czy tamtego prezydenta to... zbędny szum.

Mniej demagogii, podpalania mostów, a więcej roboty. Nie ma żadnej Rosji jest marionetka... podobnie do Niemiec. Jest też szansa, którą możemy zmarnotrawić.

Tak dostaliśmy po dupie za próbę fałszowania interesów (UE) - rozbudowa infrastruktury nazywając to "Polskim Ładem"... i co? Przekomiczna naiwność - bo jak to inaczej nazwać! Nie tylko wschód zachód odpychamy ale i północ południe. Tak było w 1939. Wszyscy sąsiedzi nas zaatakowali. Gdyby nie oszołomstwo Hitlera?

Pasternik, Drzymała, Stefczyk nie trzepali się tylko robili... Dzisiaj też robią ale to wariactwo partyjne wywalić! Przekaz z Przekopu (otwarcie przepustu 17.IX.2022) kierował się ca 5% populacji w Polsce i 1% w Europie. To nie Polityka a chowanie kompleksów za parawanem pychy. Nie byłoby 17 września gdyby nie było 1 września; moi mili parafinie. 1 września (likwidacja państwa w kilka dni) nie było by gdy nie wariactwo Sanacji.

PS. Zamiana Kaczyńskiego na Piłsudskiego (portrety) w siedzibie TVP to co to jest! Kolesie są siebie warci to po pierwsze a jak to stawia polskiego podatnika, którego jeden jak i drugi poniewiera(ł).

witold k

16 września 2022

4.266665
Ocena: 4.3 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak